Neler Yeni

144HZ ALINCA SİYAH EKRAN

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
merhaba yeni monitörüm geldi ancak nvidia dentim masasından 144hz seçeneğini seçtiğimde görüntü gitti monitöre bağladığım zaman görüntü geri gelmiyor geri 120hz e düşürmek istiyorum ancak yapamadım görüntü gelmediği için. laptop olduğu için monitörden çıkarınca laptopun kendi ekranı geliyor ama monitörün hz geri düşüremiyorum. team wiewer ile de bağlandım ancak onda da siyah ekran var. ekran kartı sürücülerini silip kursam ayarlar sıfırlanır mı? yardımınız için çok teşekkürler.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,271
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Güvenli modda açmayı dene muhtemelen görüntü alırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,271
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

iyah bir ekrandan veya bozuk Windows 11 PC'den Güvenli Mod'a girin​

Siyah bir ekrandan veya bozuk Windows 11 PC'den Güvenli Mod'a girin

Giriş ekranından Windows 11'de Güvenli Mod'a girememeniz durumunda, sizi Windows Kurtarma Ortamı'na girmeye zorlayana kadar cihazınızı açıp kapatarak bunu yapabilirsiniz. Bu, çoğu yeni bilgisayarın depolama sürücüsünde özel bir yere yerleştirilmiş ve Windows ile ilgili sorunları geri yüklemenize veya düzeltmenize olanak tanıyan bir ortamdır. Aşağıdaki adımlarımızla Windows Kurtarma Ortamı'na girebilirsiniz.

Adım 1: Cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye basılı tutun.

Adım 2: Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.

Adım 3: Windows'un başladığını ve bilgisayar üreticinizin logosunu görüyorsanız, cihazınızı kapatmaya zorlamak için güç düğmesini tekrar 10 saniye basılı tutun.

Adım 4: Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.

Adım 5: Windows yeniden başladığında, cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye basılı tutun.

Adım 6: Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.

Adım 7: Cihazınızın tamamen yeniden başlatılmasına izin verin, Windows Kurtarma Ortamı'na yönlendirileceksiniz.

Windows Kurtarma Ortamı'na girdikten sonra, Güvenli Mod'a geçmek için yukarıdaki bölümde (4. Adımdan başlayarak) adımlarımızı takip edebilirsiniz.

Google'da buldum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler

Siyah bir ekrandan veya bozuk Windows 11 PC'den Güvenli Mod'a girin'den Güvenli Mod'a girin

Giriş ekranından Windows 11'de Güvenli Mod'a girememeniz durumunda, sizi Windows Kurtarma Ortamı'na girmeye zorlayana kadar cihazınızı açıp kapatarak bunu yapabilirsiniz. Bu, çoğu yeni bilgisayarın depolama sürücüsünde özel bir yere yerleştirilmiş ve Windows ile ilgili sorunları geri yüklemenize veya düzeltmenize olanak tanıyan bir ortamdır. Aşağıdaki adımlarımızla Windows Kurtarma Ortamı'na girebilirsiniz.

Adım 3: Windows'un başladığını ve bilgisayar üreticinizin logosunu görüyorsanız, cihazınızı kapatmaya zorlamak için güç düğmesini tekrar 10 saniye basılı tutun.

Adım 5: Windows yeniden başladığında, cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye basılı tutun.

Adım 7: Cihazınızın tamamen yeniden başlatılmasına izin verin, Windows Kurtarma Ortamı'na yönlendirileceksiniz.

Windows Kurtarma Ortamı'na girdikten sonra, Güvenli Mod'a geçmek için yukarıdaki bölümde (4. Adımdan başlayarak) adımlarımızı takip edebilirsiniz.

Google'da buldum.
çok sağolun hemen deniyorum hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siyah bir ekrandan veya bozuk Windows 11 PC'den Güvenli Mod'a girin'den Güvenli Mod'a girin

Google'da buldum.
kurtarma ekranı laptop ta açıldı ama ben zaten laptopta görüntü alabiliyorum. ne yapmam gerekiyor?

monitörün oyun modunu kapatınca görüntü geliyor.

müzik açıkken bağladım ses geliyor görüntü yok çıldırıcam.

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,271
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
çok sağolun hemen deniyorum hocam.

kurtarma ekranı laptop ta açıldı ama ben zaten laptopta görüntü alabiliyorum. ne yapmam gerekiyor?

monitörün oyun modunu kapatınca görüntü geliyor.

müzik açıkken bağladım ses geliyor görüntü yok çıldırıcam.
Güvenli modda driver olmadığı için 144Hz yapamaz çözünürlüğü laptop o yüzden önerdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Güvenli modda driver olmadığı için 144Hz yapamaz çözünürlüğü laptop o yüzden önerdim.
anladım ama o zamanda monitörde değil laptop ekranında çıkıyor kurtarma ekranı. bi ekran kartı ile uğraşayım yardım için teşekkürler.. <3

Top Bottom