Neler Yeni

15.000 TL Laptop Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan Köprülü
Borsa,ofis ve günlük kullanım için 15.000 TL bandında bir laptop arıyorum, gerçekten F/P ürünü olanları paylaşırsanız sevinirim.

Pil ömrü ve ekranı iyi olan (TN) olmayan bir cihaz istiyorum.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
ozan başaran
acer swift 3 bakabilirsiniz içinde lehimli 8gb ram var, maalesef ramleri yükseltilemiyor fakat windows 12 ye geçme planınız yoksa sorun olmayacaktır windows 12 için minimum 16gb ram gerekecek çünkü. %100 srgb ips ryzen işlemciyle geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan Köprülü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tn panel diyor :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

acer swift 3 bakabilirsiniz içinde lehimli 8gb ram var, maalesef ramleri yükseltilemiyor fakat windows 12 ye geçme planınız yoksa sorun olmayacaktır windows 12 için minimum 16gb ram gerekecek çünkü. %100 srgb ips ryzen işlemciyle geliyor.
o kadar para verince insan biraz ileriye dönük güncellenebilir bir şey istiyor açıkçası

Garbajosa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Kenan Çelik
tn panel diyor :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

o kadar para verince insan biraz ileriye dönük güncellenebilir bir şey istiyor açıkçası
Hocam öncelikle 15bin lira artık giriş seviyesi laptop bütçesidir. Yani o kadar para denebilecek bir bütçe değil maalesef.
Ayrıca laptopda ileriye dönük güncellenebilir diye bir mantık yok. Çünkü sadece ram ve hdd güncelleyebilirsiniz. Dolayısıyla güncelleme mantığı ile laptop bakılmaz. Bu bütçelere msi modern bakın derim. Ofis işleri için kullanacaksanız tn panel olması ikinci plana atılabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan Köprülü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam öncelikle 15bin lira artık giriş seviyesi laptop bütçesidir. Yani o kadar para denebilecek bir bütçe değil maalesef.
Ayrıca laptopda ileriye dönük güncellenebilir diye bir mantık yok. Çünkü sadece ram ve hdd güncelleyebilirsiniz. Dolayısıyla güncelleme mantığı ile laptop bakılmaz. Bu bütçelere msi modern bakın derim. Ofis işleri için kullanacaksanız tn panel olması ikinci plana atılabilir.
Doğrudur da güncellenebilir derken mesela arkadaş belirtmiş windows 12 için 16 gb ram isteyecekmiş bunun dışında da ram ve ssd yüksetlmesi yapılabilmesi iyi olur ilerisi için anakarta lehimli parçalar istemiyorum gibi mesela tn panel olması da günlük kullanımda can sıkar dizi filmden de keyif almak lazım diye düşünüyorum bu dediğim ürün 15 bin tlde yoksa 20 binde vardır ne bileyim yardımcı olmanızı rica edicem işte ben çok anlamıyorum laptop konusundan

Hicch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Halil Ç.

SSD bir tık düşük ama kalan bütçe ile yükseltilebilir, geri kalan aksamı gayet hoş 👌 .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,171
Üyeler
154,011
Son üye
Pilsner Bira
Top Bottom