Neler Yeni

15-20 k bütçelik sistem arıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Baltaoğlu
Bütçe
15000.20000
Arkadaşlar 30 Eylül’de İtopya’da özel bir şeyler olur mu? Bir kaç gün beklemeli miyim? Yoksa şu an 15-20 k bandında oyun bilgisayarı önerir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Baltaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kriterler nedir
Valla god of war gibi days gone gibi playstation oyunları oynayacağım bu muhabbetlerden anlamıyorum pek ama genel olarak Rtx 3060 veya amd rx 6700 falan diyorlar işlemci olarak intel 12400f veya ryzen 5 5600 gibi. hangisinin avantajı fazla ne işe yarar pek fikrim yok o yüzden bu forumda bilenlerden öğrenmek, yardım almak istedim.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Ömer Keskin
Valla god of war gibi days gone gibi playstation oyunları oynayacağım bu muhabbetlerden anlamıyorum pek ama genel olarak Rtx 3060 veya amd rx 6700 falan diyorlar işlemci olarak intel 12400f veya ryzen 5 5600 gibi. hangisinin avantajı fazla ne işe yarar pek fikrim yok o yüzden bu forumda bilenlerden öğrenmek, yardım almak istedim.
Çevre bileşenle dahil mi? Sadece kasa mı? Ben sistemimi satmayı düşünüyorum daha alalı 1 sene olmadı garantisi devam etmekte bütün parçaların kutularıda duruyor. Monitör klavye mouse kulaklık dahil buna.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Baltaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çevre bileşenle dahil mi? Sadece kasa mı? Ben sistemimi satmayı düşünüyorum daha alalı 1 sene olmadı garantisi devam etmekte bütün parçaların kutularıda duruyor. Monitör klavye mouse kulaklık dahil buna.
Yok sadece kasa ekipmanları saymıyorum.

Top Bottom