Neler Yeni

150 TL Gamepad Önerisi

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
Bütçe
150
Arkadaşlar bütçem 150TL idarelik alacağım 7-8 ay götürebilir mi https://ty.gl/qhkytydu
Bunu önerdiler. Wireless olabilirse daha iyi olur değilse de çok sorun olmaz. Bu nasıldır?
Witcher, Hades, Dead Cells, Deus Ex vs oynayacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

150yi aşamam belki 10 tl aşabilirim

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xbox tarzı önerebileceğiniz var mıdır 360 hariç

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Xbox tarzı önerebileceğiniz var mıdır 360 hariç
Şu anda PC'de en iyi çalışan, driver gerektirmeden bile sorunsuz oyun oynatan ve en önemlisi neredeyse bütün oyunlarda oynatan Xbox gamepad'leri. 150TL bütçeniz varsa internette 100 küsür TL'ye kablolu Xbox 360 gamepad alabilirsiniz. En iyi alternatifiniz o. Ben çok gamepad denedim hiçbiri de düzgün çalışmadı. Mesela biri sadece araba yarışı oyununda çalıştı, biri hiç çalışmadı falan.

El-Bâbin_Şubin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Replika gamepadlerle paramı israf edeceğime bekleyip biraz daha koyar f310 alırdım.

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu anda PC'de en iyi çalışan, driver gerektirmeden bile sorunsuz oyun oynatan ve en önemlisi neredeyse bütün oyunlarda oynatan Xbox gamepad'leri. 150TL bütçeniz varsa internette 100 küsür TL'ye kablolu Xbox 360 gamepad alabilirsiniz. En iyi alternatifiniz o. Ben çok gamepad denedim hiçbiri de düzgün çalışmadı. Mesela biri sadece araba yarışı oyununda çalıştı, biri hiç çalışmadı falan.
Olabilir o da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Replika gamepadlerle paramı israf edeceğime bekleyip biraz daha koyar f310 alırdım.
Yakın zamanda tüm paramla pc alacağım o yüzden belirlediğim bütçeyi aşamam 120 TL'ye xbox 360 wired gamepad alacağım idareten sonrada f710 düşünüyorum

Top Bottom