Neler Yeni

1500 tl Gamepad Onerisi

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
710f Almaktan Vazgectim Suan Pusat Clutch serisine Bakiyorum Begendim Ama El Destegi Yok Ve Olu Bolge Var Diyende Var Yok diyende 1 Kola 1k veriri maks gibi ama clutch da 2.%50 indirimde sizce 2 tanemi alayim yoksa 1.5k ya saglam 1 tanemi alayim genelde tek oynicam ama 27 inc monitorde cekicem arada koltuga gecip arkadaslarla fln oynariz diye dusunuyorum sizce ne yapayim 9.nesil oneren cok var ama cidden fark yaratiomu 1 kola 1.5 2k verilirmi ve monsterin serviside iyi diyolar direk değişim felan yapiyolarmış

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,882
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
bütçe var ise xbox series al geç hocam fark olur. monster'da 1k zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,882
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Hocam monster alirsam 2 tane alcam 1.5k ya veya 1.5 k 2k arasi bi miktara 2 tane xbox alcam
monster hassasiyet olarak daha kötü eğer çok önemli değil derseniz alınabilir. ama bence çinden getirilip marka basılan ürün için ederinden fazla bir fiyat indirimli hali bile.

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monster hassasiyet olarak daha kötü eğer çok önemli değil derseniz alınabilir. ama bence çinden getirilip marka basılan ürün için ederinden fazla bir fiyat indirimli hali bile.
Peki xbox series ne zaman indirime girer veya baska model oneriniz varmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,882
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Peki xbox series ne zaman indirime girer veya baska model oneriniz varmi
indirim konusunda hiçbir fikrim yok ama sanmıyorum indirime gireceğini. başka bir önerim yok xbox series candır.

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 1500 bile 1 tane icin bana cok gelio o kadar sık kullanmicam pc de oynicam zaten 1500 e dusmesini beklicem tam model bumu yoksa baska modeldemi var xbox icin
Mesaj otomatik birleştirildi:

indirim konusunda hiçbir fikrim yok ama sanmıyorum indirime gireceğini. başka bir önerim yok xbox series candır.
Hocam meraktan soruyom ama herkes nie tek agizdan xbox al dio avantajlari neki butcesi olnayana bile 2.el al gerekirse diyolar

Cihangir

80+ Gold
kesinlikle indirimde xbox 9. nesil al

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Hocam 1500 bile 1 tane icin bana cok gelio o kadar sık kullanmicam pc de oynicam zaten 1500 e dusmesini beklicem tam model bumu yoksa baska modeldemi var xbox icin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam meraktan soruyom ama herkes nie tek agizdan xbox al dio avantajlari neki butcesi olnayana bile 2.el al gerekirse diyolar
zaten 2 marka var ya ps ya xbox pc de xbox daha iyi diğerleri çakma 3.parti yani kalitesiz 2 ürün almaktansa 1 tane sağlam ürün alın bir sorun olduğunda garanti zaten sıfırını gönderiyor çözülmeyecek şeylerde amazondan alırsanız daha iyi olur ama tercih sizin zaten kolun pc xbox ile alakası yok rahatlık meselesi

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
zaten 2 marka var ya ps ya xbox pc de xbox daha iyi diğerleri çakma 3.parti yani kalitesiz 2 ürün almaktansa 1 tane sağlam ürün alın bir sorun olduğunda garanti zaten sıfırını gönderiyor çözülmeyecek şeylerde amazondan alırsanız daha iyi olur ama tercih sizin zaten kolun pc xbox ile alakası yok rahatlık meselesi
Hocam ayiptir soylemesi ben bu yola maks 700 e cozerinle basladim parasini veririm sorun yotka benim klavyem redragon 580vata mouse glorius model I kulaklik fujin hani hic biri bu kadar pahali degil bu cidden 2k edicek mi

Top Bottom