Neler Yeni

1500 TL modem önerir misiniz??

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Bütçe
1500
arkadaşlar 1500 TL ye kadar bütçem var bu bütçede en sağlam modem nedir stock tt modemi kullanıyorum 1500 TL lik bir modem yetecektir kullanılıcak yerde oyun vs oynanmayacak video vs izlenip sosyal medyada dolaşılacak ve eski tt modeminide router olarak kullanıcam bu arada bu bütçede önerecbileceğiniz modem önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emir
İlgilendiği Kategoriler
Donanım-Çevre Birimleri-Yazılım-İndirimler
Modem konusundan cok anlamasamda gecenlerde karsıma cıkan bi modemi önermek isterim yorumları yeterli gibi geldi . Benden daha bilgili arkadaşlar da değerlendirip farklı önerilerde buluncaklardır zaten :).

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
TP-Link Archer VR300 modelini önerebilirim. Aktif olarak kullanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TP-Link Archer VR300 modelini önerebilirim. Aktif olarak kullanıyorum.
Tp.link modem kullanmak istemiyorum hocam şahsen onyargılı olabilirim ama öyle biraz kullanmak istemiyorum bi arkadas mercusys diye bi marka önerde omni dsl almayı düşünüyordum onada çok eski teknoloji dendi dedim ne alalım o zaman bekliyorum diğer düşünceleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Modem konusundan cok anlamasamda gecenlerde karsıma cıkan bi modemi önermek isterim yorumları yeterli gibi geldi . Benden daha bilgili arkadaşlar da değerlendirip farklı önerilerde buluncaklardır zaten :).

Hocam tplink markasını istemiyorum biraz önyargılıyım ama içime sinmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

başka önerisi olan varmı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,615
Üyeler
140,673
Son üye
lord1850