Neler Yeni

Öneri 1500TL 7.1 Kulaklık Önerisi

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Bütçe
1500
Başlıkta yazdığım gibi bu fiyat aralığında bir ürün istiyorum fps oyunlari oynuyorum ve ayrica kulaklik ve mikrofon birleşik olursa iyi olur mikrofona ayri para vermek istemem ve zaten kullanamam sanirim masamda yer yok o yüzden birleşik olursa iyi olur birde rampage olmazda iyi olur ben kullanıyorum fakat kablosu gerçekten çok kötü 3 kere falan kulaklik değiştirdim hep rampage aldim hepsindede ayni sorun kablo yirtiliyor bukuluyor ona gore birseyler onerirseniz sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başlıkta yazdığım gibi bu fiyat aralığında bir ürün istiyorum fps oyunlari oynuyorum ve ayrica kulaklik ve mikrofon birleşik olursa iyi olur mikrofona ayri para vermek istemem ve zaten kullanamam sanirim masamda yer yok o yüzden birleşik olursa iyi olur birde rampage olmazda iyi olur ben kullanıyorum fakat kablosu gerçekten çok kötü 3 kere falan kulaklik değiştirdim hep rampage aldim hepsindede ayni sorun kablo yirtiliyor bukuluyor ona gore birseyler onerirseniz sevinirim
bluetoothlu olmazsa iyi olur nasıl işlediğini bilmiyorum eğer onereceksenizde ortalama kac saat şarjı dayandığını soyleyin lütfen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,132
Üyeler
147,839
Son üye
Lenz0
Top Bottom