Neler Yeni

15k civarı bütçe laptop önerisi

mizan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
Bütçe
15000
Selam arkadaşlar, oyunlardan yıllardır uzak kaldım. Cyberpunk, metro, bannerlord gibi oyunları çok çok iyi olmasa da sorunsuz oynatacak bir laptop önerisine ihtiyacım var. Oyun ve tade işlemleri için kullanacağım. Çıkabileceğim maksimum bütçe 17k.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,594
İsim
Oğuz Oğuz
Selam arkadaşlar, oyunlardan yıllardır uzak kaldım. Cyberpunk, metro, bannerlord gibi oyunları çok çok iyi olmasa da sorunsuz oynatacak bir laptop önerisine ihtiyacım var. Oyun ve tade işlemleri için kullanacağım. Çıkabileceğim maksimum bütçe 17k.

mizan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam msi olarak bu çok inmiş, monster yerine bu daha mantıklı değil mi?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,594
İsim
Oğuz Oğuz

Hocam msi olarak bu çok inmiş, monster yerine bu daha mantıklı değil mi?
biri 3050 diğeri 3050 Tİ Hocam eşit kartlar değiller.

mizan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
biri 3050 diğeri 3050 Tİ Hocam eşit kartlar değiller.
Hocam sizin önerinize istinaden sanırım önerdiğiniz monster modelini alacağım. Siz aktif kullanıyor musunuz? Isınıyor mu, sorun çıkarıyor mu? Monster olunca biraz korkuyorum. Bir de güncel oyunları sorunsuz şekilde oynatır mı? Teşekkür ederim.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,594
İsim
Oğuz Oğuz
Hocam sizin önerinize istinaden sanırım önerdiğiniz monster modelini alacağım. Siz aktif kullanıyor musunuz? Isınıyor mu, sorun çıkarıyor mu? Monster olunca biraz korkuyorum. Bir de güncel oyunları sorunsuz şekilde oynatır mı? Teşekkür ederim.
Güncel oyunları oynatır ama ısı konusunda biraz araştırıyım. Öyle cevap veriyim. Birde monster çok önerilmiyor. Arızalandığı için yani benim kullanan arkadaşlarım memnun ama biraz şans işi. Bazı forum üyelerimiz önermiyor haberiniz olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Bura.K

Son düzenleme:

Bura.K

80+ Silver

Özellikleri düşük ancak ses, ekran ve kasa bakımından gayet iyidir. Eskiden cazip bir fiyatı vardı. Ekran kartı konusunda biraz zayıf olsa da işinizi görür. Şahsen bu bütçeye sıkıntısız RTX model bulmak çok zor.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Bütçeyi çok zorlayabilir ama Gayet donanımlı bir cıhaz.
İşlemci odaklı veya ekran kartı odaklı daha uyguna monsterlarda mevcut
Bütçemi aşmasın dersenizde bu ürün olabilir
Bana f/p değil kalite lazım derseniz

mizan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
Güncel oyunları oynatır ama ısı konusunda biraz araştırıyım. Öyle cevap veriyim. Birde monster çok önerilmiyor. Arızalandığı için yani benim kullanan arkadaşlarım memnun ama biraz şans işi. Bazı forum üyelerimiz önermiyor haberiniz olsun.

@Bura.K
Hocam özelliklerini çok beğendim ama korkutuyor beni de.

Özellikleri düşük ancak ses, ekran ve kasa bakımından gayet iyidir. Eskiden cazip bir fiyatı vardı. Ekran kartı konusunda biraz zayıf olsa da işinizi görür. Şahsen bu bütçeye sıkıntısız RTX model bulmak çok zor.
Hocam bütçeyi 17 bin liraya çıkardım.

Bura.K

80+ Silver
Yanlış hatırlamıyorsam Monster'in bu modelinde Güzel kasa kullanılıyor. Yani ısınma sorunu yok. Alınabilir. Donanım sorunlarından tam emin değilim. Victus gibi modelleri de tercih edebilirsiniz. İyi modellerdir.

MSI GF63 THIN alabilirsiniz.

mizan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
Bütçeyi çok zorlayabilir ama Gayet donanımlı bir cıhaz.
İşlemci odaklı veya ekran kartı odaklı daha uyguna monsterlarda mevcut
Bütçemi aşmasın dersenizde bu ürün olabilir
Bana f/p değil kalite lazım derseniz
Bütçeyi 17 bin liraya çektim hocam. @Perfectshot06 hocam siz ne diyorsunuz arkadaşın önerdiği hp için?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,594
İsim
Oğuz Oğuz
Yanlış hatırlamıyorsam Monster'in bu modelinde Güzel kasa kullanılıyor. Yani ısınma sorunu yok. Alınabilir. Donanım sorunlarından tam emin değilim. Victus gibi modelleri de tercih edebilirsiniz. İyi modellerdir.

Bunlar nasıl hocam;

MSI GF63 THIN alabilirsiniz.
Hocam özelliklerini çok beğendim ama korkutuyor beni de.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,640
Üyeler
154,971
Son üye
Aswei
Top Bottom