Neler Yeni

16 yaşındayım boyum çok kısa

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,835
İsim
Oğuz
Uzun olmak da istemiyorum sadece 175 civarı olsam bana yeter.
175 kısa da sayılmaz, 157 den 175'e 18cm uzaman açıkçası zor görünüyor fakat boy egzersizleriyle 165+ çıkarsın belki.

zZertskA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Berkay Gökmen

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Arkadaşlar ben 10. sınıfa geçtim. 7 Eylül 2006 doğmalıyım. Babamın boyu 170 falan annemin 155 ,ben ise 157'yi zor görüyorum cidden artık boy problemi yüzünden hayatıma son vermek istiyorum.Neredeyse bütün okulda en kısa benim boyum seneye uzar mı? Veya bilmiyorum 2 yıl tenise gittim ama geçen sene bırakmıştım. Kırmızı et yemiyorum. Gelebilecek sorulara karşı cevapları veriyorum ki şimdiden görmüş olursunuz diye nasıl birisi olduğumu.Çoğu yerde basketbolun etkisinin olacağı söyleniyo ama oynayabileceğim arkadaşım yok tek başıma ne kadar yapabilirim bilmioyrum. Annemlere tekrar tenise gitmeyi söyleyebilirim.Cidden bıktım artık boyumun her yerde kısa olmasından.
Boyun kısa olduğu için mi hayatına son vereceksin

.RBO.

80+ Silver
Bu piyasa boy isteği talebi nedir anlayamıyorum erkek gençlerin kafasını bozdular ben 14 yaşında 187 yim 190 üstüne ulasırmıyım diye düşünüyorum 150 olan kız bile 185 altı erkek dwğil yah diyor 🤔 sen boşver hergün esneme gerilme hareketleri yap genetiğinin sınırını görmeye çalış kalsiyum protein tüketimini arttır ama kasiyum aşırı alma demir i düşürüyor

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,637
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Arkadaşlar ben 10. sınıfa geçtim. 7 Eylül 2006 doğmalıyım. Babamın boyu 170 falan annemin 155 ,ben ise 157'yi zor görüyorum cidden artık boy problemi yüzünden hayatıma son vermek istiyorum.Neredeyse bütün okulda en kısa benim boyum seneye uzar mı? Veya bilmiyorum 2 yıl tenise gittim ama geçen sene bırakmıştım. Kırmızı et yemiyorum. Gelebilecek sorulara karşı cevapları veriyorum ki şimdiden görmüş olursunuz diye nasıl birisi olduğumu.Çoğu yerde basketbolun etkisinin olacağı söyleniyo ama oynayabileceğim arkadaşım yok tek başıma ne kadar yapabilirim bilmioyrum. Annemlere tekrar tenise gitmeyi söyleyebilirim.Cidden bıktım artık boyumun her yerde kısa olmasından.
Sporun boya etkisi olmaz protein ye bolca ama genetik asıl belirleyen 165 falan olsan ona şükret
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu piyasa boy isteği talebi nedir anlayamıyorum erkek gençlerin kafasını bozdular ben 14 yaşında 187 yim 190 üstüne ulasırmıyım diye düşünüyorum 150 olan kız bile 185 altı erkek dwğil yah diyor 🤔 sen boşver hergün esneme gerilme hareketleri yap genetiğinin sınırını görmeye çalış kalsiyum protein tüketimini arttır ama kasiyum aşırı alma demir i düşürüyor
Uzun boy bence daha erkek gibi hissettiriyo 165 erkekle 180 erkek bence farklı erkekler

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Bu kadar sorun etme hocam

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Kerem Taşdemir
Ben de 10 sınıfa giderken o boylardaydım ve ben de isyan ediyordum senin gibi fakat sonra 11-12 sınıfta boy atmaya başladım. 1.50 gibi bir şeydim sonra 11 sınıfta 1.63 oldum sonra 12 de 1.70 şu anda 1.76'yım bu genetik bir şey maalesef pek bir şey yapamıyorsun sana önerebileceğim şeyler yatmadan önce süt içmen, basketbol oynaman, trambolin de zıplaman, bol protein alman ve barfiks çekmen bunlar azda olsa işe yarar. Dediğim gibi bu maalesef genetik bir şey genetiğin kötüyse yapabileceğin bir şey olmuyor. Biraz daha sabret tahminimce bir iki yıl içerisinde boyun 1.70'lere kadar uzar

Gelalo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Kenan Yılmaz Budak
benimde gerçekten çevresine göre kısa arkadaşlarım vardı. fotoğraflardır dışardadır dikkat çekmek istiyorsan dış görünüşüne bir şeyler ekle boy güzel bir şey fakat boy olmadan diğer türlü de kendini göstere bilirsin insanlara.

Top Bottom