Neler Yeni

Öneri 160*80*75 Çalışma Masası Hakkında

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Onur
Selamlar,

Yeni eve taşınınca büyük bir çalışma masasına ihtiyaç doğdu araştırma yaparken

Aşağıdaki masanın çoğunlukla yüksek puan verildiğini gördüm ve satın aldım ürün geldiğinde zaten kargodan kaynaklı çok fazla hasarlı geldi yinede kurulumunu yaptık.
masa hiç sağlam değil çok fazla sallanıyordu vidalarını iyi sıkamadığımızı düşündük önce alakası bile yoktu sağllanıyor.

bilgisayar kasam çok ağır bir kasa 2 tane monitör ekleyince bu masa pekte iş görecek gibi değildi.

Sonrasında bir arkadaşımın vasıtasıla aşağıdaki masayı aldım ölçüleri 160*80*75 tek renk gri olarak satılıyor.

d166c97b-242e-4496-b929-755f3cc6a969.jpg
c6e2641f-f1b7-455c-8e3e-9dcc28724209.jpg

1100 TL aldım %25 indirim vardı alırken
Kargo garip bir şekilde çok hızlı geldi mng kargo ile gönderiyor. ( 3 gün içinde )
Hasar görmemesi için çok özenli göndermişler özelikle koşe kısımlarını plastik destekler yapmışlar.
Hazır kurulu olarak geliyor sadece yapılması gereken 4 bacağı takmak geri kalan her şey hazır.

ilk resimde göründüğü gibi çirkin bir kablo durumu var onun içinde sepet ve kablo saklama aparatları aldım henüz gelmedi.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kablo saklama aparatlarının linkini atabilir misin benim de öyle bir şeye ihtiyacım var da.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Volkan
Hazır almadan önce bence yakınında iyi bir marangoz varsa masayı göster bu tarz masa maliyeti ne kadar olur diye sor istersen. Daha sağlam yapabilir.

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablo saklama aparatlarının linkini atabilir misin benim de öyle bir şeye ihtiyacım var da.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hazır almadan önce bence yakınında iyi bir marangoz varsa masayı göster bu tarz masa maliyeti ne kadar olur diye sor istersen. Daha sağlam yapabilir.
Alt sokağımda marangoz var sordum sadece üst tarafına 1500 TL istedi.
Bu aldığım masa son zamanlardaki en iyisi diyebilirim
boyut olarak istediğim gibi 2 monitör ve kasa için çok uygun

tunahanselcuk61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Tunahan Selçuk
Selamlar,

Yeni eve taşınınca büyük bir çalışma masasına ihtiyaç doğdu araştırma yaparken

Aşağıdaki masanın çoğunlukla yüksek puan verildiğini gördüm ve satın aldım ürün geldiğinde zaten kargodan kaynaklı çok fazla hasarlı geldi yinede kurulumunu yaptık.
masa hiç sağlam değil çok fazla sallanıyordu vidalarını iyi sıkamadığımızı düşündük önce alakası bile yoktu sağllanıyor.

bilgisayar kasam çok ağır bir kasa 2 tane monitör ekleyince bu masa pekte iş görecek gibi değildi.

Sonrasında bir arkadaşımın vasıtasıla aşağıdaki masayı aldım ölçüleri 160*80*75 tek renk gri olarak satılıyor.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

1100 TL aldım %25 indirim vardı alırken
Kargo garip bir şekilde çok hızlı geldi mng kargo ile gönderiyor. ( 3 gün içinde )
Hasar görmemesi için çok özenli göndermişler özelikle koşe kısımlarını plastik destekler yapmışlar.
Hazır kurulu olarak geliyor sadece yapılması gereken 4 bacağı takmak geri kalan her şey hazır.

ilk resimde göründüğü gibi çirkin bir kablo durumu var onun içinde sepet ve kablo saklama aparatları aldım henüz gelmedi.
Yanlış anlama ama 1500 buna vereceğine kendin bauhaus dan kendi ölçülerinde tahta kestir 2 tanede ayak al çok daha az masraf olmuş olur.

tunahanselcuk61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Tunahan Selçuk
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,736