Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 16000₺ ——-Casper Excalibur G870.1245-BFA0X-B Intel Core i5 12450H 16GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Fiyat şuan 21 k. Hala çok uygun değil mi ya ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonuçta güvenceyi sağlayan hepsiburada şuan bile alınabilir gibi duruyor.
hocam haklısında 3050 ve 8gb ramli laptopları bile 26 k ya satmak için takla atıyorlar bunda 4050 var 1 tb ssd var mümkün değil ancak olsa olsa 2.el eski bişeyler yollayabilirler bu fiyata.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
aytaç tan
hocam haklısında 3050 ve 8gb ramli laptopları bile 26 k ya satmak için takla atıyorlar bunda 4050 var 1 tb ssd var mümkün değil ancak olsa olsa 2.el eski bişeyler yollayabilirler bu fiyata.
Ama güvence hepsiburada sonuçta. Yıllardır varolan bir site. Böyle bir şey olması pek mümkün değil gibi..

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
can
200 kişi alsa 200*16=3.200.000,00 TL günlük faiz getirisi 128 bin TL iyi para :)

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Berk Era
İptal ederse bir sonraki satıcıya düşer sipariş. onlar gönderir farkıda ilk satan firmadan alırlar prosedür bu şekilde +300-500 lirada kupon mupon kesiyorlar.

yani satıcı muhtemelen ya boş kargo gönderir kapıdan iade edersiniz uğraşırsınız müşteri hizmetleriyle. yada amatördür iptal eder laptopunuza kavuşursunuz.

iczeleven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Batuhan
Şu sıra benzer durum trendyol ve hb'da çok sık yaşanıyor. Yalnızca laptop değil, konsolda satıyorlar.

Dikkat etmek lazım.

r4NG3r

80+ Silver
İptal ederse bir sonraki satıcıya düşer sipariş. onlar gönderir farkıda ilk satan firmadan alırlar prosedür bu şekilde +300-500 lirada kupon mupon kesiyorlar.

yani satıcı muhtemelen ya boş kargo gönderir kapıdan iade edersiniz uğraşırsınız müşteri hizmetleriyle. yada amatördür iptal eder laptopunuza kavuşursunuz.
50 tane siparişim iptal edilmiştir şimdiye kadar hiç böyle bir şey duymadım

Senerr

80+ Bronze
Aslında ucuza satılması gereken bir laptop, kullanan biri olarak söylüyorum soğutması çok kötü. Malzeme kalitesi ortalama metal kasa olmasa vasat derdim çünkü bu bütçe de metal kasalı laptop yok zaten. Lakin arkasında turuncu ızgara yeri dandik bir hava katıyor. Ön klavye kısmı klasik tüm Excalibur'larda bulunan klavye ve RGB görünüm idare eder seviyede, klavyenin üstünde bulunan güç tuşu güzel duruyor. Mousepad çok hassas bu laptopta bozulacak ilk yerlerden birine benziyor. Isınma konusuna tekrar gelecek olursam en çok ısınan cpu, gpu da ısınıyor ama 87 derecelerde thermal yiyor ancak yine de mhz çok düşürmeden çalışıyor gördüğüm kadarıyla. En yüksek performansı için MUX harici yani ekran kartının kullanıldığı modda olması gerekiyor ve ofis değil yüksek performans modunda olması gerekiyor. Tabii işlemci 90 derecede sabit çalışıyor onu söyleyeyim bu modda da. Kısaca cayır cayır yanan bir laptop incelemesi bu forumda da mevcut. PL1 ve PL2 hatta thermal throttle yiyor işlemci kısaca tam performans beklememek lazım işlemciden. Ekran kartı tam performans verebilir.

Laptoplarda olan fanların sıfıra inme durumu bu laptopta yok sürekli 2000 veya 3000 rpm değerlerinde çalışacak boşta dahil.

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Erdem çay
Satıcı hepsi burada olsa Bi şans vardı

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Berk Era
1) Aldığın satıcı hepsiburadaysa yapmazlar
2) Başka satan yoksa tek satıcı aldığın adamsa yapmazlar.

onun harici otomatik yapıyor sistem zaten. kendimde bu şekilde laptop aldım. Kendimde elimde stok olmadan birşeyi sattığım için iptal ettiğim ürüne 1500 lira fark cezası + 300 lira kupon cezası yedim.

Can...

80+ Platinum
Benim arkadaşım da trendyolda satış yapıyor hocam birisi akıllılık edip indirimli diye ucuza alıp pahalı satıyor diye siparişi iptal ediyor başka satıcı gönderiyor aradaki farkı arkadaşım ödüyor var yani böyle bir durum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom