Neler Yeni

165 1ms ve üstü uygun fiyatlı güzel bi monitör

DreaM34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Eren Duman
güzel bildiğiniz ygun fiyatlı en az 165 hz 1ms olan monitör varmı bildiğiniz

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
O sistemin hakkı 2K monitör, 2K monitör almak için bütçe yok diyorsanız sistem/monitör bütçe ayrımını yanlış yapmışsınız.

Ne için monitör bakıyorsunuz ve verebileceğiniz maks. bütçeniz nedir? 2K monitör için bütçeniz çıkar mı?

DreaM34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Eren Duman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyun için bakıyorum fazlada para vermek istemiyorum açıkcası en fazla 7-8 veririm

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Minimum önerebileceğim model bu olur sisteminiz için. Ne tür oyunlar oynuyorsunuz? Sadece rekabetçi odaklı oyunlar oynuyorsanız 1080p yüksek hz önereyim, fakat bu sefer de ekran kartının amacı kalmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatı yüksek ama bütçeniz yeterse önereceğim monitör bu olur, maalesef monitörler de zamlardan nasibini aldı. Dün 9.5K'ydı bu model.

DreaM34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Eren Duman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Minimum önerebileceğim model bu olur sisteminiz için. Ne tür oyunlar oynuyorsunuz? Sadece rekabetçi odaklı oyunlar oynuyorsanız 1080p yüksek hz önereyim, fakat bu sefer de ekran kartının amacı kalmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatı yüksek ama bütçeniz yeterse önereceğim monitör bu olur, maalesef monitörler de zamlardan nasibini aldı. Dün 9.5K'ydı bu model.
evet genelde csgo apex ve rainbow gibi oyunlar tercih ediyorum ama 2kya da hayır demem ben en iyisi biraz bütçe yükselteyim

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
evet genelde csgo apex ve rainbow gibi oyunlar tercih ediyorum ama 2kya da hayır demem ben en iyisi biraz bütçe yükselteyim
Oynayacağınız oyunlar için 1080p yüksek Hz monitör daha iyi olurken RTX 3080 ekran kartından tam verim almak için 2k monitör gerekli. Hangi çözünürlükte monitör almak istediğiniz sizin tercihinize kalıyor bu durumda. Böyle bir model de bulunuyor, LG'nin panelini kullanıyor.

murat eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
murat eren dikmener
fps oynuyorsanız 2k ya bence gerekyok 2k hikaye oyunları için da iyidir

Top Bottom