Neler Yeni

Öneri 16K civarı Telefon Önerisi

HoldMeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Semerci
Ben de S21 almayı düşünüyorum, ama kararsızım. Karasızlığım zarar da ettirdi zaten. Araştırdığım kadarıyla S21FE ile çok farkları da yok, S22'nin de ciddi batarya ve ısınma problemi olduğundan yakınılıyor. Bence 12K+ bütçeyle hem elde nakit kalacak hem de performansı iyi en makul model S21 bana kalırsa.

Katılıyorum, yani Samsung'un donanım tarafında birkaç kazası malum, ama yazılım tarafında da Çin tarafı gerçekten çok geri kalıyor.
hayır telefonu ben kendime alsam bi ton seçeneğim olur ama ben almıyorum ki babam alacak kriter koyuyor şu olacak şu olmasın diye

HoldMeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Semerci
hayır telefonu ben kendime alsam bi ton seçeneğim olur ama ben almıyorum ki babam alacak kriter koyuyor şu olacak şu olmasın diye
Haklısın, ben de anneme telefon alırken benzer sorunu yaşamıştım, "Çin malı olmasın, IOS olmasın; şöyle olmasın, böyle olsun" diye diye zorlaştırmıştı işi. Böyle durumlarda sanırım Samsung en makul marka oluyor, hem genel anlamda iyi, hem de genel kullanıcı kitlesine hitap edebilen geniş bir yelpazesi var.

Haklısın, ben de anneme telefon alırken benzer sorunu yaşamıştım, "Çin malı olmasın, IOS olmasın; şöyle olmasın, böyle olsun" diye diye zorlaştırmıştı işi. Böyle durumlarda sanırım Samsung en makul marka oluyor, hem genel anlamda iyi, hem de genel kullanıcı kitlesine hitap edebilen geniş bir yelpazesi var.
babam eskiden iphone kullanmıştı baya da gitmişti ancak şimdi iphoneler çok uçtu xiaomi tarafında ben tercih eder miydim? belki ederdim ama samsung bana da rahat geliyor

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,498
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

HoldMeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Semerci
babam eskiden iphone kullanmıştı baya da gitmişti ancak şimdi iphoneler çok uçtu xiaomi tarafında ben tercih eder miydim? belki ederdim ama samsung bana da rahat geliyor
Bu arada son tahlilde S21'e karar kılmışsın galiba. Ben de aynı modeli düşünüyorum. Geçen HB üzerinde 12K idi ve nereden geldiğini anlamadığım 1k indirim vardı. Maalesef alıp almama kararını vermeye çalışırken kuponu kaçırmışım, şimdi de Kasım indirimlerini bekliyorum mecbur.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,498
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Kanka bence ikna et bu fiyata android falan almayın.
neye ikna edeyim ip11 e mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada son tahlilde S21'e karar kılmışsın galiba. Ben de aynı modeli düşünüyorum. Geçen HB üzerinde 12K idi ve nereden geldiğini anlamadığım 1k indirim vardı. Maalesef alıp almama kararını vermeye çalışırken kuponu kaçırmışım, şimdi de Kasım indirimlerini bekliyorum mecbur.
şu an 12400 hocam alınabilir hala
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bence ikna et bu fiyata android falan almayın.
ip11 başta ben almam ips mi alalım bi ton para döküp

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
921,104
Üyeler
142,853
Son üye
basriii
Top Bottom