Neler Yeni

17-23 bin TL arasında telefon önerisi?

mcck11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mert
- Oyun oynamam
- Yoğun olarak Twitter, WhatsApp, Telegram kullanırım.
- Kamera biraz iyi olursa güzel olur. Resim çekmeyi severim.

Günlük olarak ortalamanın altında bir sürede kullanırım telefonu. Bunları göz önüne alarak öneride bulunursanız çok sevinirim.

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Efe Özkol
Samsung Galaxy M52
2 yıldır kullanıyorum, ekranının 120 hz olma özelliği mükemmel. kamerası 64 mp ön kamerası 32 mp. 128 gb depolaması ve 8 gb rami var

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
- Oyun oynamam
- Yoğun olarak Twitter, WhatsApp, Telegram kullanırım.
- Kamera biraz iyi olursa güzel olur. Resim çekmeyi severim.

Günlük olarak ortalamanın altında bir sürede kullanırım telefonu. Bunları göz önüne alarak öneride bulunursanız çok sevinirim.
Samsung S23 FE alın derim. Kamerası çok iyi ve 5 yıl büyük güncellleme 6 yıl güvenlik güncellemesi alıcak.

mcck11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Android alacaktım ama abim iPhone 12 sahibi. Mutlu değil telefondan. Pil ömrü 100 ama şarjı hızlı gidiyormuş. Benim alacağım Android ile takas istedi. Kendisi yoğun olarak müzik dinler, Instagram kullanır. S23 FE nin şarj ömrü nasıl peki?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
halil mert asar
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Ben de telefon bakıyorum bu fiyat aralığında bence en mantıklı telefon ''Poco x6 pro'' 67W hızlı sarjı var 45dk da fulleniyor, mediatek 8300 ultra işlemcisi var aynı fiyatlandırmada bulunan çoğu telefondan daha iyi bir işlemcisi ve grafik kartı var. Kamerası da bu segmente göre fena değil iş görür

Top Bottom