Neler Yeni

17000 Tl'ye Bu Si̇stem Alinir Mi̇

L7vely

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Yamaç Ulus
Ya da direk bir çılgınlık yapıp internettende sipariş verebilirsiniz
Belki alacak kişi babanız ise güvenmiyordur fazla bir para sonuç olarak gidip görmek istiyordur diye dedim
Yoksa internet üzerinden satın alırkende taksitlendirme yapabilirsiniz kargo ile evinize kadar sistemi kurulu bir şekilde getirirler

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Belki alacak kişi babanız ise güvenmiyordur fazla bir para sonuç olarak gidip görmek istiyordur diye dedim
Yoksa internet üzerinden satın alırkende taksitlendirme yapabilirsiniz kargo ile evinize kadar sistemi kurulu bir şekilde getirirler
@james sıkıntı yaşamassın internetten alınca güvenilir

james

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Arda Dalkılıç
hocam gidip görmek lazım internet işini kabul etmez peder kadikoyde ki mağazadan taksitle önerdiğiniz sistemi alacağım

L7vely

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Yamaç Ulus
hocam gidip görmek lazım internet işini kabul etmez peder kadikoyde ki mağazadan taksitle önerdiğiniz sistemi alacağım
Mantıklı hocam 6700XT ve 12400f'li sistemi alabilirsiniz iyi bir sistem

james

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Arda Dalkılıç
eğer on binler basamağından bir sayıysa başıında ki ilk 2 haneden aklınıza gelsin hocam
12.nesil
12.nesilse iyi hocam son çıkan nesil zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer on binler basamağından bir sayıysa başıında ki ilk 2 haneden aklınıza gelsin hocam
12.nesil
12.nesilse iyi hocam son çıkan nes
12.nesil
hocam 2 hafta kadar durar mi sistem ben alicam bi kac güne , 2 hafta sonrada bi tanidik alicak onada bu sistemi aldirirm sistemden yana sıkıntı olmazsa

L7vely

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Yamaç Ulus
12.nesilse iyi hocam son çıkan nesil zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

12.nesilse iyi hocam son çıkan nes

hocam 2 hafta kadar durar mi sistem ben alicam bi kac güne , 2 hafta sonrada bi tanidik alicak onada bu sistemi aldirirm sistemden yana sıkıntı olmazsa
İnan bilmiyorum hocam kurada bağlı biliyorsunuz

Farway

80+ Silver
12400f ve 3060 modart sistemi ben de dahil pek çok arkadaş satıyor onlara bak derim buna bu parayı vermektense

Top Bottom