Neler Yeni

173-174 boy takıntısı?

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Babam 1.65 annem ondanda kısa ben 1.80 im o nası olmuş ya :D Aile dediğiniz sadece çekirdek aile değil dimi
Annene 160 dersek senin ortalama boyun 1.69 bunun 10 cm ilerisi ya da gerisi olabiliyosun yani hemen hemen tutmuş hesaplar. Sapmalar olabilir tabii, daha genlerin işleyişini bilmekte o seviyeye gelmedi bilim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Annene 160 dersek senin ortalama boyun 1.69 bunun 10 cm ilerisi ya da gerisi olabiliyosun yani hemen hemen tutmuş hesaplar. Sapmalar olabilir tabii, daha genlerin işleyişini bilmekte o seviyeye gelmedi bilim :D
Ve çok şanslısın ki genlerindeki potansiyelinin tamamını kullanmışsın.

Existentia

80+ Silver
Zamanla bunların bu kadar büyük şeyler olmadığını önemli olan tek şeyin para olduğunu anlıyorsunuz hocam takmayın bu kadar

kraxius

80+ Bronze
Zamanla bunların bu kadar büyük şeyler olmadığını önemli olan tek şeyin para olduğunu anlıyorsunuz hocam takmayın bu kadar
Doğru hocam para en önemlisi fakat caddede beklerken bile çoğu kisi benden uzun kızlar bile uzun neredeyse cüce gibi hissediyorum yav, Türkiye ortalaması yükselmiş baya

Existentia

80+ Silver
Doğru hocam para en önemlisi fakat caddede beklerken bile çoğu kisi benden uzun kızlar bile uzun neredeyse cüce gibi hissediyorum yav, Türkiye ortalaması yükselmiş baya
Kral hiç merak etme iş bayatı başlayınca hayatın realitesi herkesin suratına sert bir şekilde çarpıyor o noktadan kimse boya posa yakışıklılığa bakmıyor lisedeyken ben de çok zayıf olduğumdan benzer dertleri yaşıyordum iş hayatı başlayınca hayattaki önemli şeyler değişecek farklı şeylere odaklanacaksınız

Zechion

80+ Silver
1675805893969.png

Hocam bu ne :D

Top Bottom