Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 18 Adet Monster Enerji içeçeği 449 TL Sepette 🔥

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Redbull daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Furkan
Hep bir kusur aramaya birebiriz arkadaşlar bırakın kullanan arkadaşlar değerlendirsin oda biliyordur zaten zararını

Jrw4tt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Furkan
İçip içilmemeye karışılmamış akıllı insanlar için bilgi paylaşılmış ve yüzde yüz katılıyorum. Ayrıca içmek isteyebler içinde güzel bi kampanya düşünenler için .😃
Okuma ve yazmayı bilen her insan bunun zaten zararlı olduğunu bilir tam tersi yoktur yani tekrar tekrar bu tür indirimlere bu tür yazmaları artık sıktı

Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Talha Açıkgöz
şu starbuckstan içtiğiniz kahvelerde bile bundan fazla kafein var zrarlı ise alana zararlı boş yapmayın lütfen

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Ülkede sigara alkol içmeyen insan kalmadı, nedense tek tükettiğim ürün olan enerji içeceğine herkesin bir sözü var . Zararlı değil diyen yok ki. Sigara içene zararlı olduğunu hatırlatmakla aynı şey yaptığınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Talha Açıkgöz
her halı saha maçı öncesi ya bir redbull ya da monster içerim maç içerisinde de turuncu powerade maşallah taş gibiyim sigara alkol yok ayda yılda bir viski bu zararlı muhabbetlerini lütfen kendinize saklayın bilimi yedim bana işlemiyor o ultra mega extreme zararlı dediğiniz şeyler

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
795
İsim
Muhammed emin efe
her halı saha maçı öncesi ya bir redbull ya da monster içerim maç içerisinde de turuncu powerade maşallah taş gibiyim sigara alkol yok ayda yılda bir viski bu zararlı muhabbetlerini lütfen kendinize saklayın bilimi yedim bana işlemiyor o ultra mega extreme zararlı dediğiniz şeyler
Camdan atladım ben ölmedim. Enayi misiniz camdan atlamayın diyorsunuz. Bırakın millet uçsun ♿♿

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Kemal
Tamam la tamam bekleme yapmayın devam edin 😂 😂😂 kurt kocayınca diye bi laf vardı sanki oraya çıkıyor 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,154
İsim
Diyarhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Furkan
Kampanyayı değerlendirin boşverin zararını yararını ülkede tasaruff kaar neyden edersek o kadar yararlı 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siyah tükenmemiş

.RBO.

80+ Silver
kahve içerim daha ucuz sağlıklı ve daha fazla kafein içeriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,531
Üyeler
147,371