Neler Yeni

18 yaş altı kişiler vücut geliştirebilirmi?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Çok saçma bir şey ben 15yaşımda başladım 1yılda boyumda 171 den 176 ya çıktı spor yaptığım halde. Henüz bunu kanıtlayanda bilimsel araştırma vs. de yok bildiğim kadarıyla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Patladım :D supplement besin takviyelerinde olan şeyler normal besinlerdede bulunuyor zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

İlk foto 15yaşındaki 170-171 55Kg halim diğerleride 16yaşımdaki 176 72-74Kg arası
Hocam 15 yaşında sad abdulhamide benziyor

Bu arada sürekli tavuk pilav tüketiyorum,yanında her zaman kutu ayran içmek zararlı mı ? Testoya sordum 1gün ayran 1gün soda 1gün su vs yap dedi sence nasıl ?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Vücutsal gelişmin tamamlandığında başlayabilirsin ortalama en az 15 yaş olursan yapabilirsin bazen 12-13 yaş çocuklarda başlayabiliyor olay senin vücudunda kalmış

-CrawL

80+ Gold
Hocam 15 yaşında sad abdulhamide benziyor

Bu arada sürekli tavuk pilav tüketiyorum,yanında her zaman kutu ayran içmek zararlı mı ? Testoya sordum 1gün ayran 1gün soda 1gün su vs yap dedi sence nasıl ?
Laktik asit birikimi yapabiliyor sanırım süt ürünleri ama sende sorun olmuyorsa devam edebilirsin bence. Her gün tavuk pilav yiyorsan bi süreden sonra bayıyor diyeti sürdürebilmekte önemli. Ben baharat koyuyorum tavuğa pirincede bazen garnitür katıyorum tavuğa ketçap koyunca epey lezzetli oluyor. Cola zeroda içiyorum bazen yanında baymıyor öyle.

Muhtafa44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Muhammed er
şuan boyun kaç acaba merak ettim yani bi faydası oldumu sporun uzamanda
knk spora baslamadan önce 168 75 kiloydum yani full genetik ile alakalı oldugu için benim boyum kısa tabi ama kas gelişimi oldu pumplı iken 36-37 cm kolum var

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter