Neler Yeni

18000 TL'ye sistem önerisi

Entropi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Z.
18000 TL'ye bir sistem önerisi istiyorum. Kendimde bir yandan araştırıyorum ancak detaylı bir araştırma olması hem de bilgili arkadaşların yardımcı olabileceklerini düşünerek bu paranın en hakkını veren sistemi toplama niyetindeyim. Birkaç isteğim olacak sistemle ilgili.

Gerek yazılım gerekse donanımsal olarak problem yaşadığı için AMD kartlarından uzak durmayı tercih ediyorum o yüzden sistemde NVIDIA ekran kartı tercih ederim. İşlemci olarak Intel'ya da AMD olması benim için fark etmez. Sistemi ileride geliştirmeyi düşündüğüm için mümkünse anakartın biraz daha ileriye dönük olmasını ve PSU'nunda sınırlarında olması yerine yine ileriye dönük olarak seçilmesini tercih ediyorum.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Batu_han

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Batuhan
R5 5600 + 3060 ti sistem toplanabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

bonestiga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre Taş

3060Tİ yap bütçene göre anakartı SSD işlemci revize edip alabilirsin bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
logaritma adam
bence şimdilik kendin toplama arada youtuberlar sistem çıkarıyor onlardan sana uyanını bekle artan parayla ekipman alırsın

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
18000 TL'ye bir sistem önerisi istiyorum. Kendimde bir yandan araştırıyorum ancak detaylı bir araştırma olması hem de bilgili arkadaşların yardımcı olabileceklerini düşünerek bu paranın en hakkını veren sistemi toplama niyetindeyim. Birkaç isteğim olacak sistemle ilgili.

Gerek yazılım gerekse donanımsal olarak problem yaşadığı için AMD kartlarından uzak durmayı tercih ediyorum o yüzden sistemde NVIDIA ekran kartı tercih ederim. İşlemci olarak Intel'ya da AMD olması benim için fark etmez. Sistemi ileride geliştirmeyi düşündüğüm için mümkünse anakartın biraz daha ileriye dönük olmasını ve PSU'nunda sınırlarında olması yerine yine ileriye dönük olarak seçilmesini tercih ediyorum.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Palit 3060ti,5600,m k II, mesh kasa seçip al

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,944
Üyeler
140,732
Son üye
Enes6363
Top Bottom