Neler Yeni

19 yaşında futbolcu olunur mu?

ibrahimua

80+ Bronze
Yaşım 19 sağ bek veya sol açık mevkilerinde fena değilim birebirde kendimden kat ve kat fazla güclü insanlara karsı omuz omuza yıkılmıyorum. Her cocugun hayali gibi benim de bi hayalim var ama cocukken atılgan bir cocuk degildim ve baya asosyal gecirdim bu yılları simdilerde aklım basıma geldi ama simdi de kulüpler içinok geç kalmıs fibi hissediyorum hic altyapı deneyimim olmadı bu da benim icin bir eksi. Sizce cok mu gec kalınmıs bir karar

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,751
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
olursun Guardiola ile bir konuş derim.

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yiğit
özellikle türkiyedeysen evet geç kaldın. vardy örneğini veren illa ki olur ama o çok istisna bir durum. muhtemelen üniversiteye gidiyorsun veya gideceksin. okuluna bak güzel bir kariyer kurmaya çalış

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Mustafa tsn
Yaşım 19 sağ bek veya sol açık mevkilerinde fena değilim birebirde kendimden kat ve kat fazla güclü insanlara karsı omuz omuza yıkılmıyorum. Her cocugun hayali gibi benim de bi hayalim var ama cocukken atılgan bir cocuk degildim ve baya asosyal gecirdim bu yılları simdilerde aklım basıma geldi ama simdi de kulüpler içinok geç kalmıs fibi hissediyorum hic altyapı deneyimim olmadı bu da benim icin bir eksi. Sizce cok mu gec kalınmıs bir karar
yaşından dolayı üniye gittiğini düşünüyorum gerek üniler arası gerek topluluk olarak amatör oynayan gruplar mutlaka vardır oralardan yükselmeyi deneyebilirsin

ibrahimua

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
özellikle türkiyedeysen evet geç kaldın. vardy örneğini veren illa ki olur ama o çok istisna bir durum. muhtemelen üniversiteye gidiyorsun veya gideceksin. okuluna bak güzel bir kariyer kurmaya çalış
Babam okul müdürü oldugu icin bi memur cocugu nasıl yetisir az cok biliyorsunuz genelde asosyal oluyorlar cekingen oluyorlar. Ben de böyle büyüdüm sonrasında 17 yasımda biraz acılmaya basladım hani arkadas cevresi edinmeye basladım. Simdilerde de aklım basıma gelmeye basladı herneyse halısahada babamın müdür olmasından kaynaklı beden egitimi ögretmenleriyle falan mac yapıyoruz tarzımı kerem aktürkogluna benzetiyorlar hızlıyım gol de kacırıyorum 😂😂 her neyse biraz taktik teknik ögrenme sansım olsa takım ruhunu ögrensem kendime güvenirdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaşından dolayı üniye gittiğini düşünüyorum gerek üniler arası gerek topluluk olarak amatör oynayan gruplar mutlaka vardır oralardan yükselmeyi deneyebilirsin
Bu sene gidecegim mezuna kalmıstım ama dediğiniz mantıklı. Her ne kadar yükselmek biraz zor olsa da.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vardy örnegine katılıyorum bizim ülke biraz farklı dinamiklere sahip cocukken yetisenler bile kolay kolay cıkamıyorken bu tarz cıkmak cok zor

• Beğen
Reaksiyonlar: Mtsn
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,438
Üyeler
141,295
Son üye
araxius
Top Bottom