Neler Yeni

🔥İndirim 1999 TL Steelseries Aerox 5 Diablo IV Edition Limited Kablosuz Gaming Mouse

YazılımKafa

80+ Silver
Steelseries candır yapıştırdım bir tane 150€'luk mal, yıllardır kullanıyorum tüm ekipmanlar SS GG hem yazılım hem performans tek geçerim. Hem kablosuz olacak hem limited olucak hemde SS markası bence gayet alınır bir fiyatta 3 taksitide seç kardeşim hatta ziraat bankasına 100 tl bankart lira kampanyası var e ticaret alışverişlerinde varsa kart onuda kullan misssssssssss
Gg iyi değil bu arada. Genelde güzel ama ben çok sorun yaşadım. Hala da yaşıyorum. Kulaklığımın ayarları kendi kendine gidiyor.

aztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Joker
Gg iyi değil bu arada. Genelde güzel ama ben çok sorun yaşadım. Hala da yaşıyorum. Kulaklığımın ayarları kendi kendine gidiyor.
Cihazda ekstra ses kaynakları varsa onları devre dışı bırak genelde ondan olur. Realtek nvidia ses sonar kurunca iş değişir. Teknik bir sorun çözersin yoksa program çok iyi biraz uğraşsan keyif alırsın.

YazılımKafa

80+ Silver
Cihazda ekstra ses kaynakları varsa onları devre dışı bırak genelde ondan olur. Realtek nvidia ses sonar kurunca iş değişir. Teknik bir sorun çözersin yoksa program çok iyi biraz uğraşsan keyif alırsın.
Knk uygulamadan ayarlıyorum. Pc kapatıyorum. Sonradan açıyorum bi bakıyorum ses gelmiyor. Dc giriyorum sorun yok. Bi gün sonra tekrar dc giriyorum ses gelmiyor. Uygulamaya giriyorum ayarlarda sorun var diyor tekrar sıfırlıyorum. Bıktım uygulamadan. Normal kullanırken sorun yok sadece sonardan ayar yaptığımı seçtiğimde sorun oluyor. Bu yüzden satıcam nerdeyse. 3 yılda 4 5 kulaklık değiştirdim. Hepsinde bir sıkıntı oldu. Yoruldum uğraşmaktan

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
can
Knk uygulamadan ayarlıyorum. Pc kapatıyorum. Sonradan açıyorum bi bakıyorum ses gelmiyor. Dc giriyorum sorun yok. Bi gün sonra tekrar dc giriyorum ses gelmiyor. Uygulamaya giriyorum ayarlarda sorun var diyor tekrar sıfırlıyorum. Bıktım uygulamadan. Normal kullanırken sorun yok sadece sonardan ayar yaptığımı seçtiğimde sorun oluyor. Bu yüzden satıcam nerdeyse. 3 yılda 4 5 kulaklık değiştirdim. Hepsinde bir sıkıntı oldu. Yoruldum uğraşmaktan
bence sorun sana özgü nova7 aerox5 apex 7 kullanıyorum hiç bir sorun yasamıyorum sonarda

YazılımKafa

80+ Silver
bence sorun sana özgü nova7 aerox5 apex 7 kullanıyorum hiç bir sorun yasamıyorum sonarda
Zaten her modelde ya da her kullanıcıda sorun olmaz. Sonuç olarak ben sorun yaşıyorum ve aylardır düzelen bir şey yok.

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Gladius 3 aimpoint
Glorious model O
Steelseries Aerox 5 Diablo IV Edition

Hangisi en iyiden kotuye siralarmisiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
ahmet burak kara
Her steelseries başlığında markayı kötüleyenler ne kullanıyor cidden merak ediyorum. Nedir dostlar bizim bilmediğimiz ama süper fiyat performans ürünler? Valla sırf merakımdan alıcam dediklerinizi, ne kadar eminsiniz kendinizden

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,400
İsim
Olcay akbulut
optimus primę'ın csde rekabetçi girerken kullandığı mouse heralde

aztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Joker
Brom sorunu tam dediğim şey, nvidia kart güncellediğim zaman ses kartını tekrar yükler ayarları baştan yaparsın. O yüzden bazı ses girişlerini kapatmak lazım ses denetiminden. Maksadım sen bu sorunu çöz istiyorum. Mesela benim monitörde de ekran kartına bağlayınca ayrı bir ses giriş gösteriyor onu disable ediyorum. Sonrasında nvidia ve diğer problemler kökten çözlüyor. Biraz detaylı araştır çözersin.

YazılımKafa

80+ Silver
Brom sorunu tam dediğim şey, nvidia kart güncellediğim zaman ses kartını tekrar yükler ayarları baştan yaparsın. O yüzden bazı ses girişlerini kapatmak lazım ses denetiminden. Maksadım sen bu sorunu çöz istiyorum. Mesela benim monitörde de ekran kartına bağlayınca ayrı bir ses giriş gösteriyor onu disable ediyorum. Sonrasında nvidia ve diğer problemler kökten çözlüyor. Biraz detaylı araştır çözersin.
Güncelleme olmadan aynı sorun oluyordu. Şuan zaten pc sıfırladım. Gg yi ayarlamadım. Ayarlayınca hallederim dostum. Eyvallah yardım için. İnşallah düzelir

Top Bottom