Neler Yeni

🔥İndirim 1999 TL Steelseries Aerox 5 Diablo IV Edition Limited Kablosuz Gaming Mouse

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Varol Can
Uygulaması güzel fakat bende 9 U var bir arkadasimla beraber aldık.İkimizdede 2 ay olmadan scroll da sorun oluştu.Belki sadece o modelde kronik bir sorun olmuş olabilir.

TRFade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Cağatay
Görünce hemen sipariş ettim teşekkür ederim konu için ilaç gibi geldi.

Noxyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Deniz TAŞKIN
Uzun yıllar rival 3 kullanan biri olarak gözü kapalı aldım

VERUS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Bora Gül
Instagram
bora_gul
Steam
bora_gul
Allah senden razı olsun çıktğı günden beri çok memnunum bi daha indirime girsede alsa diye bekliyodum özel seri olunca havalara uçtum

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Allah senden razı olsun çıktğı günden beri çok memnunum bi daha indirime girsede alsa diye bekliyodum özel seri olunca havalara uçtum
Vatan kart olmadan alamıyor muyuz hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
F.M.

Hantrag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ibrahim Arslanbay
Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum çok iyi bir mouse değil. Sol kısımda plastikten ses gelmeye başladı. Yaklaşık 1 ay önce tekerleği bozuldu. Şarj süresi çok kullanımda 1 gün kadar. Az kullanımda 3 gün falan.

florensa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Can Can
Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum çok iyi bir mouse değil. Sol kısımda plastikten ses gelmeye başladı. Yaklaşık 1 ay önce tekerleği bozuldu. Şarj süresi çok kullanımda 1 gün kadar. Az kullanımda 3 gün falan.
Tekerlek bozulma sorunu kronik sanırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
F.M.
Primedan devam o zaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.
Abi şarjın 1 gün gitmesi için bilgisayara mouse üzerinden güç vermen falan gerekir herhalde. Emin misin?

Son düzenleme:

Hantrag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ibrahim Arslanbay
Abi şarjın 1 gün gitmesi için bilgisayara mouse üzerinden güç vermen falan gerekir herhalde, çok inandırıcı gelmedi.
Biraz hafif yapmaya çalışmışlar sanırım. Çok mouse kullanımı gerektiren oyun oynadığında bitiyor.

Top Bottom