Neler Yeni

1k klavye önerisi sessiz switch

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Eagle
emin değilim greeweyim hocam :D evet hocam yoksa neden önerim
hocam ama şöyle bir sıkıntı var yd gelceği için gümrükle uğraşmak istemem ve de fiyatı 1.500

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,026
İsim
Ahmet Şeker
hocam ama şöyle bir sıkıntı var yd gelceği için gümrükle uğraşmak istemem ve de fiyatı 1.500
gümrükle uğraşmıyorsunuz hocam zaten ürün normal trden gelir gibi geliyor siz ödeme yaparken vergiyi ödemiş olduğunuz için sıkıntyı çıkarmıyor. sadece gelme süresi 2-3 hafta oluyor ama dierya dk61e almak çok daha mantıklı trden almak yerine.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Eagle
gümrükle uğraşmıyorsunuz hocam zaten ürün normal trden gelir gibi geliyor siz ödeme yaparken vergiyi ödemiş olduğunuz için sıkıntyı çıkarmıyor. sadece gelme süresi 2-3 hafta oluyor ama dierya dk61e almak çok daha mantıklı trden almak yerine.
ama bir sıkıntısı çıkarsa ve de fiyatı pahalı

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,026
İsim
Ahmet Şeker
ama bir sıkıntısı çıkarsa ve de fiyatı pahalı
1500e çıkabilirim demişsin o fiyatta rampage reddragonun giriş seviyeleri gamepower yerine bu çok daha iyi sıkıntı çıkarsa da çok kolay çözüyorlar yalan olmasın aliexpresste hiç denk gelmedim ama bangooddan aldığım klavyede kablosu fotoğraftakinden farklı diye destek talebi açtım adamlar paranın yarısını iade etti ürünün de hiç bir sıkıntısı yoktu zaten kullanmaya devam ettim uzun süre. amazon da aynı şekil yardımcı olur. aliexpresste de sıkıntı çıkarsa yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Eagle

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Siz bana sonunda e olan modelini öneriyorsunuz peki sonu se olan modeli nasıl
O da kötü değildir ama 1000 lira verilir mi tartışılır. Dk61e modelinde gateron g pro kullanıyor, bu da dünyanın en iyi switchlerinden. Hot swap, anti ghosting, kablolu ve kablosuz olması gibi bir sürü özelliği var.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Eagle
O da kötü değildir ama 1000 lira verilir mi tartışılır. Dk61e modelinde gateron g pro kullanıyor, bu da dünyanın en iyi switchlerinden. Hot swap, anti ghosting, kablolu ve kablosuz olması gibi bir sürü özelliği var.
Peki bu switch nasıl ses çıkartıyor

Top Bottom