Neler Yeni

2 ay gyme giderek ne kadar gelişim sağlanabilir?

Boyum ayakkabiyla 165 kilom 60
Yag oranim kiloma gore fazla cok gucsuzum
Simdiye kadar benden gucsuz gordugum akran sayim bir elin parmaklarini gecmez
6aydir spora ilgim vardi evde biseuler denedim ancak hüsran
Fazlasiyla bilgim oldugunu dusunuyorum ancak disari vuramadim
Normalde hslari tatilde babamin yaninda calisirim ancak bu 1 2 ay hava cok soguk ve isleri hafifledi ondan dolayi ise gitmeyip arkadasimla spora gitmeyi dusunuyorum
Bazi sorularim olucak
1.2ayda ne kadar gelisebilirim ki 6aydan sonra gelisme cok azaliyor?
2. Nasil bir program uygulamaliyim
3.bu 2ayda kazanidigim form ve gucu devam etmezsem kaybedermiyim
Aslinda asil amacim did gorunusten cok guc kazanmak.

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Satürn
Normalde hslari tatilde babamin yaninda calisirim ancak bu 1 2 ay hava cok soguk ve isleri hafifledi ondan dolayi ise gitmeyip arkadasimla spora gitmeyi dusunuyorum
Bazi sorularim olucak
Güzel diyetle birlikte Yağ oranın düşer tabii ki son hareket kardiyo yaparsın yardımı olur.2 ayın hakikatten besleme + spor ile hakkını verirsen güzel.bir değişim olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel diyetle birlikte Yağ oranın düşer tabii ki son hareket kardiyo yaparsın yardımı olur.2 ayın hakikatten besleme + spor ile hakkını verirsen güzel.bir değişim olur.
Arkadaşınla bilek güreşi yap mesela spora gitmeyen senden güçlü biriyle birde 2 ayın hakkını verdikten sonra bilek güreşi yap o arkadaşla aradaki farkı o sana rahat anlatır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Arkadaşınla bilek güreşi yap mesela spora gitmeyen senden güçlü biriyle birde 2 ayın hakkını verdikten sonra bilek güreşi yap o arkadaşla aradaki farkı o sana rahat anlatır.
Anladim hocam baska ne tavsiyeniz vardir

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Bazi sorularim olucak
yaş kaö kral

T.P.G.

80+ Titanium
2 ayda çok büyük bir değişim bekleme ancak duruşun vs dikleşir daha iyi hissedersin kendini. Adam akıllı sporunu yap ve beslenmeni aksatmazsan iyi olursun. Bıraktığın zaman yavaş yavaş eskiye döneceğini unutma. 1 yıla yakın spor yaptım neredeyse de 1 yıldır yapmıyorum, başladığım hal gibi olmasam da ne yaptığım zamanki güç var ne de aynı görüntü. Süreklilik isteyen bir iş.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
2 ayda çok büyük bir değişim bekleme ancak duruşun vs dikleşir daha iyi hissedersin kendini. Adam akıllı sporunu yap ve beslenmeni aksatmazsan iyi olursun. Bıraktığın zaman yavaş yavaş eskiye döneceğini unutma. 1 yıla yakın spor yaptım neredeyse de 1 yıldır yapmıyorum, başladığım hal gibi olmasam da ne yaptığım zamanki güç var ne de aynı görüntü. Süreklilik isteyen bir iş.
Hocam baska ne tavsiyeniz olur
2ay degmez diyosaniz hic girmesemmi o topa bi babamla konusayim o zamam
Cokta buyuk bir gelisme beklemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Haktan Erol
ben de bu aralar sorduğun sorunun yaza kadar olan versiyonunu düşünüyorum aslında ama çooook daha zayıfım (kilom senle aynı boy uzun)

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Hocam baska ne tavsiyeniz olur
2ay degmez diyosaniz hic girmesemmi o topa bi babamla konusayim o zamam
Cokta buyuk bir gelisme beklemiyorum
Sporu hayatının her anında tutmalısın, bugün 2 ay diye başlar yarın gelişimi gördükçe kendin devam etmek istersin. Olabildiğince beslenmeni ve sürekliliğini devam ettir. Ufak tefek parçalanmalar gördükçe kendinde bırakmazsın.

ben de bu aralar sorduğun sorunun yaza kadar olan versiyonunu düşünüyorum aslında ama çooook daha zayıfım (kilom senle aynı boy uzun)
Hocam yanlış anlamayın hayvan gibi yiyip, spora gideceksin bu işin formülü bu. Çok yakın arkadaşım 180 boy ve 60 kiloydu. 5 Ayda 75-80 kilo civarına geldi ve gerçekten çok sağlam vücudu var. O yüzden gerçekten oturup yemen gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Haktan Erol
Sporu hayatının her anında tutmalısın, bugün 2 ay diye başlar yarın gelişimi gördükçe kendin devam etmek istersin. Olabildiğince beslenmeni ve sürekliliğini devam ettir. Ufak tefek parçalanmalar gördükçe kendinde bırakmazsın.

Hocam yanlış anlamayın hayvan gibi yiyip, spora gideceksin bu işin formülü bu. Çok yakın arkadaşım 180 boy ve 60 kiloydu. 5 Ayda 75-80 kilo civarına geldi ve gerçekten çok sağlam vücudu var. O yüzden gerçekten oturup yemen gerekiyor
hocam 185 65 im bende 70 civarına ulaşsam yeter o zayıf görüntüden kurtulmak istiyorum, yaza kadar ne kadar gelişirsem o kadar iyi olur çünkü tatile falan gittiğim zaman kemiklerim falan gözüküyordu kötü hissettiriyor biraz

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
Samet Mustafa Aktaş
hocam 185 65 im bende 70 civarına ulaşsam yeter o zayıf görüntüden kurtulmak istiyorum, yaza kadar ne kadar gelişirsem o kadar iyi olur çünkü tatile falan gittiğim zaman kemiklerim falan gözüküyordu kötü hissettiriyor biraz
Tabikide herkes güzel vücut ister ki vücut özgüveni belli eder. O yüzden sen sağlam yemeğini proteinini karbonhidratını al, kilo alacağın ve spor yapacağın için çok fazla işte illa bu olsun vs diyip bütçeni de zorlama. Abur cubur ve yağı çok fazla tüketmeden evinde ne pişiyorsa yemeye ve haftada 4-5 gün sporuna gitmeye bak.

Top Bottom