Neler Yeni

2 ay önce aldığım monitör ölü piksel çıktı

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Selamlar iyi günler.

2 ay önce gigabyte g24f-2 almıştım sistem alırsam kullanırım diye. Sistemi aldım her şeyi hallettim dedim ki bir test edim. Edene kadar hiç fark etmedim hafif orta sağ altta odaklanmadıkça gözükmüyor. Zaten sanırım değişim hakkım yokta sizce nasıl yol izlenmeli. Hiç takmayıp yoluma devam mı etmeliyim?

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Selamlar iyi günler.

2 ay önce gigabyte g24f-2 almıştım sistem alırsam kullanırım diye. Sistemi aldım her şeyi hallettim dedim ki bir test edim. Edene kadar hiç fark etmedim hafif orta sağ altta odaklanmadıkça gözükmüyor. Zaten sanırım değişim hakkım yokta sizce nasıl yol izlenmeli. Hiç takmayıp yoluma devam mı etmeliyim?
boşverin hocam takılmayıj
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar iyi günler.

yada satabilirsiniz

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,086
İsim
Oğuz
Filmlerde vs. gözükmüyorsa takma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
Selamlar iyi günler.

Hocam monitör alırken ilk bu testleri yapmak önemli ama zaten farketmemişsiniz isteseniz değiştiremezsiniz ama garantisi varsa garantiye girer berki bilmiyorum ben 1 ay önce monitör aldım gelir gelmez ölü piksel ghosting testi ışık sızması testi yaptım bisi çıkmadı garantisi varmı

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam monitör alırken ilk bu testleri yapmak önemli ama zaten farketmemişsiniz isteseniz değiştiremezsiniz ama garantisi varsa garantiye girer berki bilmiyorum ben 1 ay önce monitör aldım gelir gelmez ölü piksel ghosting testi ışık sızması testi yaptım bisi çıkmadı garantisi varmı
Hiç garanti fln uğraştırıcak kadar batmıyor

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Filmlerde vs. gözükmüyorsa takma.
Bir süre sonra varlığını unutuyorsunuz. Kendiliğinden de ortadan kalkabiliyor. Eğer sadece bir tane ise ben göz ardı ederim
boşverin hocam takılmayıj
Mesaj otomatik birleştirildi:

yada satabilirsiniz
Teşekkürler geri dönüşler iniz için. Bende öyle düşünüyorum böyle aşırı odaklanınca belli olur ki o oyun hızında hiç belli olmuyor. Kişisel görüşüm hiç garanti fln uğraşacak kadar batmıyor göze minnacık bir şey zaten. Sonradan çoğalma fln olmazsa hiç sorun etmem. Sizlerede danışmak istedim.

oliveforge99

80+ Silver
Teşekkürler geri dönüşler iniz için. Bende öyle düşünüyorum böyle aşırı odaklanınca belli olur ki o oyun hızında hiç belli olmuyor. Kişisel görüşüm hiç garanti fln uğraşacak kadar batmıyor göze minnacık bir şey zaten. Sonradan çoğalma fln olmazsa hiç sorun etmem. Sizlerede danışmak istedim.
HP monitörümde vardı. 4 sene çoğalmadı. Arada aklıma gelince varlığını kontrol ediyordum :ROFLMAO:

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,639
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Garanti değiştirmiyor benim 2 monitörümde de ölü piksel var. Arada sırada gözüme takılıyor problem olmuyor yani

Top Bottom