Neler Yeni

2 ayda vücudum ne kadar gelişir ?

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
Selamlar okullar açilana kadar azda olsa bir vücut yapmak istiyorum hem sağlık hemde guzel görünüm açısından istiyorum. Ort. 60 kiloyum 1.73 boyum var ve 16 yaşındayım.
Kendimi zorlasam hergün 2 ayda vücudum gelişirmi ? Ne kadar gelişir ?

FurkanIIy

80+ Bronze
Hocam elbette gelişir fakat bu sana bağlıdır. Her şeyi mükemmel bir şekilde yaparsan 2 ay içerisinde güzel bir görünüme kavuşursun. Ama kimse burada, sana, şu şekilde olursun diyemez.

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam elbette gelişir fakat bu sana bağlıdır. Her şeyi mükemmel bir şekilde yaparsan 2 ay içerisinde güzel bir görünüme kavuşursun. Ama kimse burada, sana, şu şekilde olursun diyemez.
Çok sağolun hocam fakat bunu en etkili nasıl yapabilirim ?

FurkanIIy

80+ Bronze
Çok sağolun hocam fakat bunu en etkili nasıl yapabilirim ?
Bunun için eğitmenden yardım almalısın dostum. Forumlara bu tarz sorular sorarsan kırk tane yanıt gelir. Ben de profesyonel bir body builder olmadığım için yanıt veremem maalesef.

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
anonim
bence bu işin yüzde 80 kısmı beslenme eğer iyi bir şekilde temiz beslenirsen yapamayacağın şey yok

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie

-nisay

80+ Bronze
bence bu işin yüzde 80 kısmı beslenme eğer iyi bir şekilde temiz beslenirsen yapamayacağın şey yok
çok haklı yorum. kendimden örnek vereyim. 2 aydır spor yapıyorum elimden geldiğince. disiplinli davranıyorum kendime göre. 187 boy 60 kiloydum 2 ay sonunda 67 kilo oldum ve görünümün değişiyo. omuzların genişliyo, vücudun dışa doğru açılıyo bildiğin. 2 ay kısa bir süre değil gelişirsin yani. bu işin yüzde 80'i arkadaşın da dediği gibi beslenme. tabii ben antrenör değilim bu işin uzmanı da değilim ama durum kendimce bu.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,128
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Gelişme olur evet ama öyle fark bekleme bu işin %80 ni beslenme den geciyor evde yapabileceğin seyler cok sınırlı barfiks kapı demiri al onu yap barfiks cek faydalı bir hareket birçok bölge aktif oluyor bunun yanında şınav cekebilirsin yapabilirsen elmas şınav cek ben öyle yapıyorum o da çok faydalı birde egzersiz matı al karın çalış faydalı olacaktır bunlar

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
Gelişme olur evet ama öyle fark bekleme bu işin %80 ni beslenme den geciyor evde yapabileceğin seyler cok sınırlı barfiks kapı demiri al onu yap barfiks cek faydalı bir hareket birçok bölge aktif oluyor bunun yanında şınav cekebilirsin yapabilirsen elmas şınav cek ben öyle yapıyorum o da çok faydalı birde egzersiz matı al karın çalış faydalı olacaktır bunlar
çok haklı yorum. kendimden örnek vereyim. 2 aydır spor yapıyorum elimden geldiğince. disiplinli davranıyorum kendime göre. 187 boy 60 kiloydum 2 ay sonunda 67 kilo oldum ve görünümün değişiyo. omuzların genişliyo, vücudun dışa doğru açılıyo bildiğin. 2 ay kısa bir süre değil gelişirsin yani. bu işin yüzde 80'i arkadaşın da dediği gibi beslenme. tabii ben antrenör değilim bu işin uzmanı da değilim ama durum kendimce bu.
Çok sağolun tavsiyeleriniz için...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,441
Üyeler
153,561
Son üye
kpap273
Top Bottom