Neler Yeni

2. el ekran kartı alınır mı

Raiden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mercan
2. el ekran kartı alınır mı alırken nelere yapmalıyım neleri kontrol edeyim 3090 almayı düşünüyorum

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Yunus Şahin
Son 4 ekran kartım 2. el. Kesinlikle alınır. Testlerini yaptır, kutu-fatura-garanti durumuna bak, oyun testlerine baktır yeter.

Can...

80+ Platinum
2. el ekran kartı alınır mı alırken nelere yapmalıyım neleri kontrol edeyim 3090 almayı düşünüyorum
testler için konuşuyorum furmark sonra occt 3d ve vram testleri ve fire strike time spy diğer
kontrol kutu fatura garanti içi açılmış mı açıldıysa neden açılmış miningliyse bios kurcalanmış mı ona bak sonra kutudan seri no karşılaştır kartla uyuyormu tamadır

Raiden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
testler için konuşuyorum furmark sonra occt 3d ve vram testleri ve fire strike time spy diğer
kontrol kutu fatura garanti içi açılmış mı açıldıysa neden açılmış miningliyse bios kurcalanmış mı ona bak sonra kutudan seri no karşılaştır kartla uyuyormu tamadır
sağolasın usta tavsityen için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son 4 ekran kartım 2. el. Kesinlikle alınır. Testlerini yaptır, kutu-fatura-garanti durumuna bak, oyun testlerine baktır yeter.
tavsiyen için sağol

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Doğan gelişigüzel
kart acılmamıs olsun bakım vs gerekiyor bile olsa al sen yap bakımını kaliteli macun vs ile kendin acmıs ol ilk kurcalanmamıs olur en azından , furmak vs testlerini yap bişi cıkmaz ise alırsın oyun vs de oynuyabilirsin imkan varsa aldığın yerde al satcılar yerine ilk sahıbı vs olursa daha iyi olur oyun pc sınden cıkma vs daha az yorulmus olur cunku oyun oynuyan kart haftada kac saat calısır mınıg de kac saat calısır vs vs ama mınıg cıkması olmıyan yok gibi bişi her kart mınıg genelde yanı oran fazla ben ve arkadasım mınıg cıkması kart aldık problem yok ama elektronık urun her zaman şanstır sıfır bile alsan bişi çıkabilir yani o yüzden test vs yap gerisi şans alırsın 6 ay sonra partlar 3 ay sonra patlar kimse bişi diyemez garanti veremez sıfırda olsa böyledir garantisi olursa işin daha güzel olur ama garantisi var diye bi kartada fazladan 5k 10k verme yani yurtdışı kartta çok fazla piyasa da bilgin olsun

2. el için tavsiye ettiğim grup

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,389
Üyeler
141,128
Son üye
eyup56
Top Bottom