Neler Yeni

2. El Xbox One X mi yoksa 2. El Series S mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat Kara
Bilgisayarımı sattım ve şu an evimde 4k TV ile 2k 144 Hz monitör mevcut. Daha uygun olması açısından iki üründen birini 2. El olarak alacağım. 2.750-3000 civarına bulunabilen bir one x mı daha mantıklı yoksa 4500-5000 bandına bir series s mı? One X in sunduğu çözünürlük ve grafikler Series S e göre daha iyi görünüyor videolarda. FPS olarak da çok fark yok gibi. Ama One X için daha ne kadar süre oyun çıkacağı veya optimize edileceği hususu kafamı kurcalıyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
One X in sunduğu çözünürlük ve grafikler Series S e göre daha iyi görünüyor videolarda. FPS olarak da çok fark yok gibi.
Yanlış araştırmışsın tam tersi olucak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Series s daha performanslı konsol 10 yıl önceki konsolla karşılaştıramazsın

Kadir_1987

80+ Silver
Bilgisayarımı sattım ve şu an evimde 4k TV ile 2k 144 Hz monitör mevcut. Daha uygun olması açısından iki üründen birini 2. El olarak alacağım. 2.750-3000 civarına bulunabilen bir one x mı daha mantıklı yoksa 4500-5000 bandına bir series s mı? One X in sunduğu çözünürlük ve grafikler Series S e göre daha iyi görünüyor videolarda. FPS olarak da çok fark yok gibi. Ama One X için daha ne kadar süre oyun çıkacağı veya optimize edileceği hususu kafamı kurcalıyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum
Herzaman güncel versiyonu tercih etmelisiniz.
Şimdiden güzel günler de kullanın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herzaman güncel versiyonu tercih etmelisiniz.
Şimdiden güzel günler de kullanın.
Yanlış araştırmışsın tam tersi olucak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Series s daha performanslı konsol 10 yıl önceki konsolla karşılaştıramazsın
YT de forza horizon 5 ve CoD oyunlarında karşılaştırma videolarında (gerçeklik payı nedir bilemiyorum) one x resolution, textures, draw distence olarak daha iyi görünüyordu ama yeni çıkan oyunların series x/s e göre optimize edileceğini ve one x in oyun firmaları tarafından unutulacağını düşünüyorum. Dediğiniz gibi şu anki oyunlarda daha çekici görünse de eski bir cihaz almak çok mantıklı durmuyor. Teşekkürler

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Ata Şen
Ben s tercih ederdim daha güncel gelecek güncellemelerle daha da optimize olacaktır

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Nomad
utanmasan herhalde xbox 360 a karşılaştırırsın en ıyısı xbox series s bi de 1 tb ssd taktınmı bıttı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
utanmasan herhalde xbox 360 a karşılaştırırsın en ıyısı xbox series s bi de 1 tb ssd taktınmı bıttı.
Merak ettiğim için bir konu açıyorum bilgi edinmek amacıyla, kullandığınız üsluba bakın. Gerekli insan konuşmasıyla "gerekli" olduğunu belli ediyor. Gereksizliğin lüzumu yok. Yukarıdaki insanlar sağolsun kararımı verdim

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Nomad
Merak ettiğim için bir konu açıyorum bilgi edinmek amacıyla, kullandığınız üsluba bakın. Gerekli insan konuşmasıyla "gerekli" olduğunu belli ediyor. Gereksizliğin lüzumu yok. Yukarıdaki insanlar sağolsun kararımı verdim
her zaman yeni nesli tercih etmelisiniz 10 yıllık bi konsola 2 gun sonra oyun cıkcagı bellı olmu8yo

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,714
İsim
Oğuz Oğuz
SS tabi ki hocam.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,054
İsim
Mert Can Ergün
Series S al

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat Kara
Series S kesinlikle
SS tabi ki hocam.
2500-2750 civarına one x olması maddi yönden kafamı karıştırmıştı fakat kararımı verdim SS alacağım. Şu kalite modundaki 30 fps olayı sinir bozucu umarım en yakın zamanda birçok oyun performans modunda 120, kalite modunda 60 fps olacak şekilde güncellenir. Herkese teşekkürler.

Top Bottom