Neler Yeni

2.el Xbox Series S almak mantıklı mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SaruHan35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sergen
Çoklu Konu, Spam
Öğrenciyim maddi açıdan kendimi zora sokmak istemiyorum. Xbox Series S almayı düşünüyorum sıfır ürün de alabilirim ama maddi açıdan zorda kalabilirim. 2.el Series S e yönelmek ne kadar mantıklı. İlk defa 2.el elektronik cihaz alacağım.
fotoğrafta ki cihaz sadece test için açılmış ve microsoft Türkiye garantili diye yazmış arkadaş sizce alınır mı ? Elden teslim olarak alırken test sırasında nelere dikkat etmeliyim ? Seri numarası gibi konsol ayarlarında falan bakmam gereken bir şey var mıdır?

Ekler

• Screenshot_20240707_042833_Facebook.jpg
    Screenshot_20240707_042833_Facebook.jpg
    423.6 KB · Hit: 51

asko56

80+ Silver
Öğrenciyim maddi açıdan kendimi zora sokmak istemiyorum. Xbox Series S almayı düşünüyorum sıfır ürün de alabilirim ama maddi açıdan zorda kalabilirim. 2.el Series S e yönelmek ne kadar mantıklı. İlk defa 2.el elektronik cihaz alacağım.
fotoğrafta ki cihaz sadece test için açılmış ve microsoft Türkiye garantili diye yazmış arkadaş sizce alınır mı ? Elden teslim olarak alırken test sırasında nelere dikkat etmeliyim ? Seri numarası gibi konsol ayarlarında falan bakmam gereken bir şey var mıdır?
ögrenci adamın oyun konsolu ile ne isi olur cihazı aldın series s in anormal masrafı var altından kalkamazsın ögrenci olarak üstüne bu fiyat ultra fayiş 7000 tl bandında alırsan mantıklı series s

charliechaplin

80+ Bronze
Hangi uygulama bu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ögrenci adamın oyun konsolu ile ne isi olur cihazı aldın series s in anormal masrafı var altından kalkamazsın ögrenci olarak üstüne bu fiyat ultra fayiş 7000 tl bandında alırsan mantıklı series s
Arkadaşın sorduğu hiçbir soruya cevap vermemişsin birader. Piyasadan haberin yok 7000 tl diyorsun. Kol olmazsa anca 7500-8000'e iniyor bu konsol. Zaten kolla ortalama 10k

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Murat Cemal
microsoft türkiye diye bişey yok, avrupaya bağlı burdaki ürünler. bu tarz ürünlerde dolandırıcılık sahtekarlık çok oluyor test videosu seri numarası falan isteyin havale sonra kargo şeklinde kesinlikle ve kesinlikle bir şey almayın

asko56

80+ Silver
Hangi uygulama bu?

Arkadaşın sorduğu hiçbir soruya cevap vermemişsin birader. Piyasadan haberin yok 7000 tl diyorsun. Kol olmazsa anca 7500-8000'e iniyor bu konsol. Zaten kolla ortalama 10k

YazılımKafa

80+ Silver
1080p için mantıklı. Bende kardeşime aldım. 1080 p gayet iyi. Tek problemi hafızası az. 500 gb versiyonda kullanılabilir hafıza 360 gb. Onun dışında gayet güzel ürün. Özellikle hızlı devam özelliğini çok seviyorum. Oyundan çıkıyorsun falan ama oyunu kapatmazsan oyuna tekrar girmeye çalıştığın anda kaldığın yerden hemen açılıyor hiç bekleme yok. Onun dışında destekleyen oyunlarda klavye mouse kullanabiliyorsun

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Mert Kirazlı
xbox one X series S den dahamı iyi bende almayı düşünüyorum ancak ne yapacağıma karar veremedim

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
mert kurtulus
Hangi uygulama bu?

7bın tl ps4 satıyorlar :D

SaruHan35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sergen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öğrencinin de oyun oynayarak eğlenerek vakit geçirmek hakkı değil mi ?

asko56

80+ Silver
Öğrencinin de oyun oynayarak eğlenerek vakit geçirmek hakkı değil mi ?
hakkı konsol degil türkiye de fiyatları ve doviz kurunu ben belirlemiyorum.

ögrencinin en büyük dostu oyun için pc dir konsol degil

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom