Neler Yeni

2 KOLTUK ARASINDA KALDIM ÖNERİ !

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Arkadaşım kullanıyor ve ismine göre kalitesiz bir marka gibi dursa gayet kaliteli ve çok memnun 3 yıldır kullanıyor hiç problem yaşamadı , yarı deri yarı kumaş ve çok rahat ayrıca f/p bir ürün bence
Şöyle söylim hocam. Bundan 1 yıl önce fln diyelim en kötü. Hawk 2500 tl iken x rancer hiç unutmam 890 tl idi. Hawk şuan 1k zamlı o rancer 3k zam yapıldı neredeyse. Memnun sa tercih edilebilir ben etik olmayan yerlerine değinmek istedim.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
yenilerde o problem yok
yeniden kastınız future serisi ise yok ama hawk ın ilk modelinde var ben daha yeni aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam deneyimlediniz mi hiç ikisini de ? Ben exvegayı çok beğendim ama marka ile ilgili yorumlar çok kötü başımın ağrımasından korkuyorum biraz.

Bel yastığı mı ? :d
evet çok sorun değil benim için koltuk iyi bir daha şansım olsa yine hawk alırdım muhtemelen

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,646
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
yeniden kastınız future serisi ise yok ama hawk ın ilk modelinde var ben daha yeni aldım

evet çok sorun değil benim için koltuk iyi bir daha şansım olsa yine hawk alırdım muhtemelen
Yok hawk fab v1 aldık arkadaşa süngeri büyütmüşler. Kaçmıyor artık arkaya bendeki de sizinki gibi arkaya gidiyor her seferinde cıkarıyorum

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Yok hawk fab v1 aldık arkadaşa süngeri büyütmüşler. Kaçmıyor artık arkaya bendeki de sizinki gibi arkaya gidiyor her seferinde cıkarıyorum
ne zaman aldı ki ben alalı 2 ay ya oldu ya olmadı boşa yandık desene

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Metehan
bence de exvega çok hoş gözüküyo acayip rahatmış gibi ama bu kadar kötü yorum can sıkıyo. Gidip deniyeceğimiz bir yer olsa keşke
İstanbul- Bayrampaşa'da mağazası var gidip deneyebilirsin ( Exvega )

jouly

80+ Bronze
https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli-siyah/

Bu iki koltuk arasında kaldım. Sizce hangisi ? Exvegayı daha önce deneyimleme fırsatım oldu fakat hawkı hiç denemedim. Bi an önce almak istiyorum bel ağrılarımdan dolayı. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum. İyi forumlar.
fab v4 kullanıyorum önermem.koltuk gıcırdama yapıyor bi süre sonra yağlasan da gitmiyor ses artı olarak oturduğun zaman bi dengesizlik var esneme yapıyor takur tukur sesleri var.Alt sünger bi zaman sonra çöküyor ve beyazlama yapıyor o kadar da rahat değil.Bu paraya önermem bi sene önce 2400 e aldım keşke almasaydım hocam karar sizin tabi.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,646
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
ne zaman aldı ki ben alalı 2 ay ya oldu ya olmadı boşa yandık desene
Alla alla biz arka alalı 6-7 ay olmustur rahat senin yastığın büyük mü kücük mü acaba bendeki kücük onunki büyük mesela

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Alla alla biz arka alalı 6-7 ay olmustur rahat senin yastığın büyük mü kücük mü acaba bendeki kücük onunki büyük mesela
küçük değil bende ki ama yine de kaçıyor ama ben videolarını izledim yeni de eski de aynı gibi bilemedim

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
küçük değil bende ki ama yine de kaçıyor ama ben videolarını izledim yeni de eski de aynı gibi bilemedim
hocam bel yastığını koltuğun üst kısmındaki deliklerden kemerlerini geçirerek taktınız mı

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
hocam bel yastığını koltuğun üst kısmındaki deliklerden kemerlerini geçirerek taktınız mı
tabi ki başka türlü olmuyor zaten bu koltuğu alan arkadaşlarım da bu sorunu yaşıyor videolarda da söyleyenler var zaten bana özel değil .(

EmreOFLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Emre
hawk v4 siyah kumaş modelini 3.5 aydır kullanıyorum. Koltuk arkasına koyulan yastık devamlı kayıyor onun hariçinde koltukta bir sorun yok. Tavsiye ediyorum

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk
Hocam bu firmanın iletişimi falan kötü diyorlar hiç iletişiminiz oldu mu firmayla
Ben direk İstanbul Bahçelievler mağazasından aldım ve iletişim problemi yaşamadım sonra dan bir kaç kez iletişime geçme durumum oldu sıkıntı yaşamadım

Top Bottom