Neler Yeni

Çözüldü✓ 2 laptop arasında kaldım yardımcı olur musunuz

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Evet var ayrıca öyle abartıldığı kadar kaliteli değil sadece görünüşü ön planda olan bir cihaz.
Görünüşü ve reklamlaması aşırı iyi, Asus'u tebrik ediyorum, bunu herkes yapamaz.

Hocam yok zaten. Ben olduğunuda söylemedim. Sadece macbooklar var bu işler için sessiz
Aynen öyle, orada da Apple abinin zorlamaları kısıtlıyor işte.

Farex

80+ Silver
Hocam asus alanında en iyisi bana göre zaten dünyanın en iyi 2 markası asus ve msi ama 60 bin fiyat bandında düzgün msi bulamazsınız bende bugün bu cihazı sipariş edeceğim 4070 olanı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam asus ile dell karşılaştırılamaz
Bilgisayar bilginize hayran kaldım bu konuda yeterli bilginiz ve deneyiminiz yoksa bence fazla yorum yapmayın asus çok iyi değil rog serisi sadece iyi onun dışında dell rog serisinden daha iyi hem anakart soğutma hem geri kalan servis konusunda msi da iyi fena değil biraz fiyat devreye giriyor. Ama bu fşyatlarda Dell daha iyi.

Tavsiyem biraz zorlayıp 4080 olanı al çok fark var 4070 ile 4080 arasında

Biraz dediğin 10 bin tl kadar :D

Emsal

80+ Silver
Bilgisayar bilginize hayran kaldım bu konuda yeterli bilginiz ve deneyiminiz yoksa bence fazla yorum yapmayın asus çok iyi değil rog serisi sadece iyi onun dışında dell rog serisinden daha iyi hem anakart soğutma hem geri kalan servis konusunda msi da iyi fena değil biraz fiyat devreye giriyor. Ama bu fşyatlarda Dell daha iyi.

Biraz dediğin 10 bin TL kadar :D
Hocam cebimden çıkmıyor ya arttırsın:)

Top Bottom