Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 2 Li Kablosuz Gamepad 170 e stok yenilendi devam 🔥😄

Checkmate

80+ Silver
Aga bunun markası nereden geldiği belirsiz bunun yerine şahsen ben gamesir nova lite öneririm markası vs var.

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Salih
fifa için alınır mı beyler?
bu tarz ucuz gamepadlerde trigger hassasiyeti ve analog hassasiyeti iyi olmuyor fifada frikik vesayre için özellikle analog hassasiyeti çok önemli yoksa hedef alamıyon çok kayıyor falan fakat fiyatı bedava onu da diyim ben de kararsız kaldım almakta

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
bu tarz ucuz gamepadlerde trigger hassasiyeti ve analog hassasiyeti iyi olmuyor fifada frikik vesayre için özellikle analog hassasiyeti çok önemli yoksa hedef alamıyon çok kayıyor falan fakat fiyatı bedava onu da diyim ben de kararsız kaldım almakta
hocam ben hikayeli oyunlar oynayacağım genelde. arada arkadaşlarla belki mk oynanır ama az. ne diyosun alınır mı? ya da başka önerdiğin var mı?

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Salih
çok yok hocam 300 350 max
bütçenin biraz üstünde ama gamesir t4 nova lite öneririm hall effect analogları olduğu için analog drift problemi yaşama ihtimalin çok az olur ve bilinen iyi bir gamepad üreticisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
214 vergisiz halidir, ama evet konudaki gamepadden daha iyi
tamamdır hocam sağolun. vergi dahil 214 bu arada hocam. beyaz daha hoş sanki diğeri maviye kaçmış pek hoş gelmedi.
edit: hocam 425 miş :D şuan alamayacağım daha sonra artık.

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Erdem çay
İki adet aaa pille mi çalışıyor yani tv kumanda pili olarak bilinen

Top Bottom