Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 2 Li Kablosuz Gamepad 170 e stok yenilendi devam 🔥😄

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Arkadaşlar bir şey sorucam bu tek USB ile mı çalışıyor yani ikisini farklı farklı kullanamıyor muyuz ?

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Mert Kirazlı
Arkadaşlar bir şey sorucam bu tek USB ile mı çalışıyor yani ikisini farklı farklı kullanamıyor muyuz ?
2 si tek dongle yani 2 si tek Bi usb ile ayrı ayrı değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama birini kapatıp diğeri ile oynayabilirsiniz

N2AG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Nazif
Aga bunun markası nereden geldiği belirsiz bunun yerine şahsen ben gamesir nova lite öneririm markası vs var.
Alabilirsin kardeşim biz de isteriz daha iyisi daha guzeli olsun da ...
İşte da sı var senin soyledigin kol tek başına 350-400 lira iken burada ikisi 200 lira bozulduğunda atarsın haberin bile olmaz 🤷🏻‍♂️ ben prof oyuncuyum liglerde birinciliğe kasıyorum demiyorsan her türlü günü kurtarır keyifli zaman geçirir 🙂

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime

Yok hocam birini yurttaki arkadaşa verirdim diyodumda olmadı sağlık olsun

Checkmate

80+ Silver
Alabilirsin kardeşim biz de isteriz daha iyisi daha guzeli olsun da ...
İşte da sı var senin soyledigin kol tek başına 350-400 lira iken burada ikisi 200 lira bozulduğunda atarsın haberin bile olmaz 🤷🏻‍♂️ ben prof oyuncuyum liglerde birinciliğe kasıyorum demiyorsan her türlü günü kurtarır keyifli zaman geçirir 🙂
Doğrudur hocam bazısı sırf ucuz diye bunu alıyor da eğer tek 1 tane almak sıkıntı değilse bu dediğimi de yapabilirsiniz demek istemiştim. Bazısına tek gamepad yetiyor.

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,031
İsim
araba
bu tarz ucuz gamepadlerde trigger hassasiyeti ve analog hassasiyeti iyi olmuyor fifada frikik vesayre için özellikle analog hassasiyeti çok önemli yoksa hedef alamıyon çok kayıyor falan fakat fiyatı bedava onu da diyim ben de kararsız kaldım almakta
hocam sizce iptal edip 2. el f310 mu alsam. Çok bir beklentim yok aslında ama kararsız kaldım

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
vladimiz putin
ROBLOXTA SIKINTI ÇIKARMAZ İSE ALIYORUM

ve futbol oyunlarında

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Mert Kirazlı
hocam sizce iptal edip 2. el f310 mu alsam. Çok bir beklentim yok aslında ama kararsız kaldım
200tl Bluetooth için ve 2 tane kol için gerçekten bedava fiyat ama sizin içinize sinmediyse ve tek kol size yeterliyse f310 olabilir ama Bi şans verin derim

ROBLOXTA SIKINTI ÇIKARMAZ İSE ALIYORUM

ve futbol oyunlarında
Oynatır sorun çıkarmaz

Cr34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mahmut

Gamesir Nova almıştım bide yanına bu ikisini alıp 1 ini satarım demiştim bunu görünce siparişi iptal ettim :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir Sefa
Arkadaşlar sonuncuyu da ben aldım da şimdi yeni mesajları da okuyunca içime sinmedi ben bu 2 kolu alınca arkadaşımla 2 kişilik oyun falan oynayamayacakmıyım.

Top Bottom