Neler Yeni

2.ram slotu çalışmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yasin eroğlu
Merhabalar B450m k anakartımın 2.ram slotu çalışmıyor. Ramim rgb takınca ışıkları yanıyor ama anakrttan bip sesi geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ebubekir Kazak
İlgilendiği Kategoriler
pc bilgisayar oyunları
Merhabalar B450m k anakartımın 2.ram slotu çalışmıyor. Ramim rgb takınca ışıkları yanıyor ama anakrttan bip sesi geliyor
hocam düzeltebildiniz mi bende aynı sorunu yaşuıyorum anakartın 1. slotuna ram takınca sistem göründtü vermiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yasin eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam düzeltebildiniz mi bende aynı sorunu yaşuıyorum anakartın 1. slotuna ram takınca sistem göründtü vermiyor
yeni anakart aldım ustam 3 tamirciye gitti ram slotlarını okuyan chipset bozulmuş dendi o da zaten anakart parasıymış bende yenisin aldım sizde slottaki pinleri kontrol edin eğer kırık varsa yapılıyor diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ebubekir Kazak
İlgilendiği Kategoriler
pc bilgisayar oyunları
yeni anakart aldım ustam 3 tamirciye gitti ram slotlarını okuyan chipset bozulmuş dendi o da zaten anakart parasıymış bende yenisin aldım sizde slottaki pinleri kontrol edin eğer kırık varsa yapılıyor diye biliyorum
hocam eski anakartın slottaki pinlerinin fotoğrafını paylaşabilirmisiniz benim için örnek olsun belki bende de vardır gözümden kaçmıştır

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yasin eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam eski anakartın slottaki pinlerinin fotoğrafını paylaşabilirmisiniz benim için örnek olsun belki bende de vardır gözümden kaçmıştır
ben eski anakartı sattım ustam elimde değil şu an

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,922
Üyeler
140,725
Son üye
Lusifelo
Top Bottom