Neler Yeni

20 25k arasi gaming laptop önerecek var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ramazan
arkadaşlar pek sıkıntı çıkarmayacak oyunları düzgün oynayabilecegim bir laptop önerir misiniz?

EmreE38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
EmreE

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
bitmiyobxe
kanka bisey sorucam şimdi ben hepsiburadadan alırsam garanti falan olmuyor degil mi
Garantisi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka bisey sorucam şimdi ben hepsiburadadan alırsam garanti falan olmuyor degil mi
25k bandına çıkarım dersen şunu al 8gb ram ekle. Önerdiğim acer'den daha iyi bir laptop.

florensa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Can Can
Garantisi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

25k bandına çıkarım dersen şunu al 8gb ram ekle. Önerdiğim acer'den daha iyi bir laptop.
Nasıl daha iyi anlamadım. Hatam yoksa ilk attığın 8 çekirdek bu 6. İlk attığın DDR 5 bu değil. Hatam varsa düzeltin.

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
bitmiyobxe
Nasıl daha iyi anlamadım. Hatam yoksa ilk attığın 8 çekirdek bu 6. İlk attığın DDR 5 bu değil. Hatam varsa düzeltin.
Ekranı çok daha kaliteli ve ekran kartı 105 watt. Az daha koyup bu da tercih edilebilir. İkisi de bu fiyata iyi laptoplar.

florensa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Can Can
Ekranı çok daha kaliteli ve ekran kartı 105 watt. Az daha koyup bu da tercih edilebilir. İkisi de bu fiyata iyi laptoplar.
Pardon son attığın da ddr5 imiş fakat 8gb takılı geliyor. İşlemcisi daha kötü olduğu için çok performans artışı olacağını düşünmüyorum yine de.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Pardon son attığın da ddr5 imiş fakat 8gb takılı geliyor. İşlemcisi daha kötü olduğu için çok performans artışı olacağını düşünmüyorum yine de.
İşlemcisi daha iyi hocam ama acerin soğutma performansı kötü olduğu için işlemciyi tam performans kullanabileceğini düşünmüyorum.

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
bitmiyobxe
Lenovo nın ekranı çok daha iyi. Ekran problem değil dersen Acer'i al.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,781
Üyeler
156,981
Son üye
dinleyici921
Top Bottom