Neler Yeni

20-25K SİSTEM İYİ MİDİR?

Agca17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Bülent AĞCA
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bit şans ver derim
Hocam 25k ve 8gb ekran kartının ram vram boyutu var artık az bence bu yüzden 6750xt istiyordum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Kaan
Hocam 25k ve 8gb ekran kartının ram vram boyutu var artık az bence bu yüzden 6750xt istiyordum.
6750xt ler pahalı vatanda vardı ama çok dandik psu Ram kullanmışlar wattman yeme riskin var.

Bu fiyatlar üst segmente geçiş gibi bir şey seçeneğin çok az o yüzden

Agca17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Bülent AĞCA
6750xt ler pahalı vatanda vardı ama çok dandik psu Ram kullanmışlar wattman yeme riskin var.

Bu fiyatlar üst segmente geçiş gibi bir şey seçeneğin çok az o yüzden
Valla hocam belki 6800 e çıkarım bu sistem iyiydi herhalde görüp birisi aldı sonradan zam yaptılar ne diyeyim hayırlısı olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Kaan
Rx 7600xt var 16 gb vram ama 6750xt %10 daha hızlı çalışıyor bilgin olsun

Valla hocam belki 6800 e çıkarım bu sistem iyiydi herhalde görüp birisi aldı sonradan zam yaptılar ne diyeyim hayırlısı olsun.
İtopya da var rx 6800 28k ama stok 25tane bitmiştir bile.

Agca17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Bülent AĞCA
Rx 7600xt var 16 gb vram ama 6750xt %10 daha hızlı çalışıyor bilgin olsun

İtopya da var rx 6800 28k ama stok 25tane bitmiştir bile.
Aynen herhalde eski teknoloji diye daha ucuza sistemler buluyordum ama bakalım yarın bir araştırma daha yapacağım.

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
fiyat dışında bir sıkıntısı var mı gördüğün hocam çok beklettim adamları daha beklemezler

valla hocam vatandan laptop almıştım zamanında onlarda sağolsun stok olmayınca değişim değil para iadesi yapmak istediler çok uğraştırdılar anlayacağın Türkiyenin sıkıntısı bu yapıcak bir şey yok
Hocam iade yapmak isteyen taraf sağlayıcı firma. Bende ekran kartında yaşadım bu problemi. İlla para iadesi dediler. Vatana gittik penta bilgisayara değişim istediğimizi ve değişebilecek ürünleri gönderin dedik. O zaman işte değişim yapıyorlar. Vatan alıp sana satıyor asıl konu tedarikçide. Bende sırf buna güvenerek vatandan aldım sağolsunlar çok destek oldular.

Agca17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Bülent AĞCA
Hocam iade yapmak isteyen taraf sağlayıcı firma. Bende ekran kartında yaşadım bu problemi. İlla para iadesi dediler. Vatana gittik penta bilgisayara değişim istediğimizi ve değişebilecek ürünleri gönderin dedik. O zaman işte değişim yapıyorlar. Vatan alıp sana satıyor asıl konu tedarikçide. Bende sırf buna güvenerek vatandan aldım sağolsunlar çok destek oldular.
Hocam haklısında kanunen hem satıcı hem marka hem distribütör sorumlu oluyor. Asus marka laptoptu Vatan iade yaparız dedi stokta yoksa misli ile değiştirmek zorundalar bu arada. Asus oralı bile olmadı. Sağolsun distribütör Arena bilgisayar yardımcı olmuştu (Fiyat farkını alıp mislini vermişti ki normalde buna bile gerek yok .)

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Teja
RX 6000 serisi sorunlu diyorlar

Artı dlss 3 harika bir şey fsr3 ise çamur

Tahir4241

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Tahir Altay
Arkadaşlar merhaba,
Bir akrabam için sistem bakıyorum görseldeki sistem gerek ekran kartı gerekse işlemcisi olarak hoşuma gitti fakat işlemci soğutması, kasa , RAM ve ssd olarak aklıma takıldı hadi ssd zaten 500gb yetmez diye ileride 1TB'lık güzel bir SSD alabiliriz fakat diğer parçalar sıkıntı çıkarır mı bu bantta daha güzel sistem öneriniz var mıdır?
Link paylaşamadım spam uyarısı veriyor. Sistem 20bin₺
Kanka bende alacağım 20-21k arası sistem biraz bilgi sahibi oldum su aralar. Bu senin sectigin parçalar hazır sistemlere göre daha iyi ama tek bilmediğim ekran kartı 4060 dan iyi mi onu bilmiyorum seçtiğiniz ekran kartı. Ben ryzen 5 5600 ve 4060 lı sistem alacağım. 20k bütçeye ona göre hesap et

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
Hocam haklısında kanunen hem satıcı hem marka hem distribütör sorumlu oluyor. Asus marka laptoptu Vatan iade yaparız dedi stokta yoksa misli ile değiştirmek zorundalar bu arada. Asus oralı bile olmadı. Sağolsun distribütör Arena bilgisayar yardımcı olmuştu (Fiyat farkını alıp mislini vermişti ki normalde buna bile gerek yok .)
dostum tamam konu orda zaten. değişim yapılacak ürün stokta yoksa distribütörden isteniyor. distribütör kendi stoğundan seçip gönderecek sana.

Top Bottom