Neler Yeni

Android 20.600TL'ye 8-256 Poco F6 alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
alper
5 seneye yakın bir süredir Meizu 16th kullanıyorum telefon duvara kafa attı tuz buz oldu, yeni bir telefon almam gerekiyor, benim için işlemci en önemli kriter sonra batarya, kamerasıda meizum'dan kötü olmasın yeter .İlk poco x6 pro düşünüyordum gezinirken baktım ki mi com'da poco f6 biraz indirime girmiş kuponla ama hediyesiz 20600tl. şebeke,wifi ve batarya tüketim şikayeti x6 pro'da çok okudum f6'ya yöneldim gibi. Geçen pazar HB'de poco x6 pro 8-256gb 15.350 liraydı, yine böyle bir fırsat olursa poco x6 pro mu alayım veya poco f6 8-256 alsam daha mı iyi olur.

Bu arada meizumun son hali
IMG-20240712-WA0000(1).jpg
IMG-20240712-WA0001(1).jpg

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
5 seneye yakın bir süredir Meizu 16th kullanıyorum telefon duvara kafa attı tuz buz oldu, yeni bir telefon almam gerekiyor, benim için işlemci en önemli kriter sonra batarya, kamerasıda meizum'dan kötü olmasın yeter .İlk poco x6 pro düşünüyordum gezinirken baktım ki mi com'da poco f6 biraz indirime girmiş kuponla ama hediyesiz 20600tl. şebeke,wifi ve batarya tüketim şikayeti x6 pro'da çok okudum f6'ya yöneldim gibi. Geçen pazar HB'de poco x6 pro 8-256gb 15.350 liraydı, yine böyle bir fırsat olursa poco x6 pro mu alayım veya poco f6 8-256 alsam daha mı iyi olur.

Bu arada meizumun son hali
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Poco F6 al. Poco X6 Pro büskivi gibi hiç sağlam değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Muhammed Karakaya
Twitter
mkarakayam
Abime bir ay önce Honor90 aldık eğer çok kamerayla işiniz yoksa Honor90 hem daha ucuz hem daha sağlam diyebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
alper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Abime bir ay önce Honor90 aldık eğer çok kamerayla işiniz yoksa Honor90 hem daha ucuz hem daha sağlam diyebilirim.
Honor 90 kesinlikle güzel bir cihaz ama ilk önceliğim işlemci gücü çünkü bir telefonu en az 4 yıl kullanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
alper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence f6 yerine düz s23 alın 24 bine satılan yerler var
görüşünüz için teşekkür ederim. Mevcut Meizu'm 6inç ekrana sahip, s23 sanırım 6.1 yani aynı sayılır. Biraz daha büyük ekrana geçmek istiyorum ve biraz daha büyük batarya ve de hızlı şarj beklentimde var.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,311
İsim
uwu
görüşünüz için teşekkür ederim. Mevcut Meizu'm 6inç ekrana sahip, s23 sanırım 6.1 yani aynı sayılır. Biraz daha büyük ekrana geçmek istiyorum ve biraz daha büyük batarya ve de hızlı şarj beklentimde var.
Hızlı şarj ve büyük ekran yüzünden yazılımı hiç dikkate almıyorsun en fp si bu fiyatta s23 tür

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
alper
Bu arada asıl kullanım amacınız nedir?
Merhaba, telefon trafiği harici ağırlıklı olarak film,dizi ve youtube izlerim. Sosyal medya kullanmıyorum, sıkılırsam bir tek pubg oynuyorum kamerayı doğadaysam kullanıyorum. Yani işlemci, ekran ve batarya daha çok önemli benim için. Şuan gözümde f6 fena durmuyor ama fiyatı pahalı diyenler oluyor, sizce ilerleyen zamanlarda piyasa artar mı bana artacak gibi geliyor .

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Merhaba, telefon trafiği harici ağırlıklı olarak film,dizi ve youtube izlerim. Sosyal medya kullanmıyorum, sıkılırsam bir tek pubg oynuyorum kamerayı doğadaysam kullanıyorum. Yani işlemci, ekran ve batarya daha çok önemli benim için. Şuan gözümde f6 fena durmuyor ama fiyatı pahalı diyenler oluyor, sizce ilerleyen zamanlarda piyasa artar mı bana artacak gibi geliyor .
Poco F6 en iyi seçenek ozaman.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
792
İsim
YILDIRIM
Top Bottom