Neler Yeni

2000-2500₺ Klavye Önerisi

uyg4rcik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Uygar
İlgilendiği Kategoriler
Sosyal Medya
Instagram
uyg4rcik
Geçtiğimiz günlerde pusat k3 red switch klavye aldım, ürünü aldıktan sonra bir çok kötü yorum okudum fakat yinede bir şans vermek istedim nitekim klavye elime ulaştı her şey güzel gözüküyordu yay sesi vs çok hafif vardı ama normal diye düşünüyorum. Fakat klavyeden kaynaklı bir problem mi yoksa benim elimin alışık olmadığı için mi bilmiyorum tuşlar çok hafif mi desem tepkimesini hissedemiyorum mu desem mesela örneğin a d a d a d yaparken elimi fazla kaldırmadan yapıyorum ve bazen diğer tuşu saymıyor sola doğru giderken takılı kalıyor gibi söyliyeyim bilmem anlatabildim mi. Bu klavyeyi iade edip yeni bir klavye almak istiyorum.
Ayrıyetten şuanki kullandığım klavye g213 bunu kullanmaya devam etmemi mi önerirsiniz ya da.

ÖZETLE
2000-2500 arası mekanik, tercihim sanırım kırmızı switch fakat yukarıda anlattığım gibi çok hafif olduğu için takılmalar oluyorsa mavi switch veya başka switchde olur. TKL klavye alışamam diye düşünüyordum fakat bu aralar onlarda hoşuma gitti. wireless li klavye önerileri gördüm. kafam cok karisik önerilerinizi bekliyorum

Top Bottom