Neler Yeni

Öneri 2000₺ ~ bütçeyle PC için hangi ses çözümü mantıklı?

TLPA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Talip Avcı
Bütçe
2000
Aslında kulak üstü kulaklık düşündüm ama kullanımı beni rahatsız ediyor ve saçımı ezerek bozuyor diye bunu almak istemiyorum. Soundbar'lar kompakt oldukları için hoşuma gidiyor ama nasıl olur bilmiyorum. Bilgisayarımı sadece oyun ve müzik dinleme amacıyla kullanıyorum, bu civarlara mantıklı bir çözüm arıyorum. Apartman dairesinde oturuyorum ve komşulara rahatsızlık vermemek adına sesi çok açamıyorum. Bass ve tiz dengesi olması gerektiği gibi olsa bana yeter, temiz ve tok ses amaçlıyorum anlayacağınız. Daha önce iş yerinde kullanmak amacıyla aldığım fakat geçici olarak bilgisayara bağladığım Logitech X530 5+1 ses sistemim vardı ancak bu işe pek uygun olmadığını düşünerek sattım, sesi bazen boğuk çıkıyordu ve sesini çok açamıyordum, daha önce laptopumun hoparlörünü sonuna kadar bile açsam rahatsız etmiyordu, tabii laptop hoparlörü gibi bir şey de aramıyorum. MSI B650 Tomahawk anakartlı bilgisayarımda 3 kanallı çıkış mevcut, ses kartı da fena sayılmaz.

Şu anda ses sistemi olarak aklımda bunlar var mesela:

Soundbar olarak da bunlar var aklımda:

TLPA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Talip Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekleme: Logitech Z313 aldım arkadaşlar. Sesi güzel, son ses kullanmıyorum zaten, pavyon işletmiyorsanız eğer yeterli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,915
Üyeler
141,357
Son üye
vasl
Top Bottom