Neler Yeni

2000 Liraya Kadar Kafa Sıkmayan Gaming Kulaklık Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Faruk Ekim
Bütçe
2000
2000 liraya kadar kulak içi veya kulak üstü gaming kulaklık önerisi olan var mı? Kafaüstü önerileriniz olursa lütfen kulaklık kafa, kulak ve yanak kısımlarına baskı yapmasın, yumuşak padleri olsun. Alma amacım pubg oynarken ses kasmak, elimdeki kulaklıkların hepsi bir süre sonra inanılmaz bir baskı yapıyor ve ağrıya sebep oluyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
2000 liraya kadar kulak içi veya kulak üstü gaming kulaklık önerisi olan var mı? Kafaüstü önerileriniz olursa lütfen kulaklık kafa, kulak ve yanak kısımlarına baskı yapmasın, yumuşak padleri olsun. Alma amacım PUBG oynarken ses kasmak, elimdeki kulaklıkların hepsi bir süre sonra inanılmaz bir baskı yapıyor ve ağrıya sebep oluyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Havit gamenote h2002p 1200tl mikrofonu çok güzel bir o kadarda 7.1 kalitesi var youtubeden incelemelerine bakabilirsin veya razer blackshark v2x 2000tl buda oldukça iyi mikrofon kalitesi ilk önerdiğim kulaklıktan iyi değil ama razer kalitesi sonuçta 7.1 de çok güzel çalışıyor son olarak gamepower kizaru hi fi pro 1600tl buda çok güzel mikrofon açısından da 7.1 açısından da tercih edebilirsin ama benim önerim h2002p

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
2000 liraya kadar kulak içi veya kulak üstü gaming kulaklık önerisi olan var mı? Kafaüstü önerileriniz olursa lütfen kulaklık kafa, kulak ve yanak kısımlarına baskı yapmasın, yumuşak padleri olsun. Alma amacım PUBG oynarken ses kasmak, elimdeki kulaklıkların hepsi bir süre sonra inanılmaz bir baskı yapıyor ve ağrıya sebep oluyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Razer Blackshark V2 X

pc ustasi1

80+ Silver
Havit gamenote h2002p 1200tl mikrofonu çok güzel bir o kadarda 7.1 kalitesi var youtubeden incelemelerine bakabilirsin veya razer blackshark v2x 2000tl buda oldukça iyi mikrofon kalitesi ilk önerdiğim kulaklıktan iyi değil ama razer kalitesi sonuçta 7.1 de çok güzel çalışıyor son olarak gamepower kizaru hi fi pro 1600tl buda çok güzel mikrofon açısından da 7.1 açısından da tercih edebilirsin ama benim önerim h2002p
asus tuf h3

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Faruk Ekim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önerileriniz için çok sağolun, Havit gamenote h2002p bu model kullandığım redragon zeus h510 modelinin aynısı, muhtemelen aynı çinli firma üretip farklı markalara satıyor. Merak ettiğim kulak padleri nasıl yumuşak mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,668
Üyeler
156,191
Son üye
wqbftrwxg6532
Top Bottom