Neler Yeni

200000 TL ye kadar motosiklet önerisi

Deadpool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Adil Canbulat
genelde bizim türk motorcularının yaptığı bir hata var. ikinci el piyasası. ktm 1 ayda satılır yamaha 1 haftada ama satılır. sadece 2. el piyasası hızlı diye diğer marka motosikletleri tecrübe etmekten imtina ediyorlar. ( Çinliler tecrübe edilmemelidir )
bu yüzden motorcu arkadaşlarımız bizim ülkemizde pek gelişemiyor. 18/20'den fazla motor değiştirmiş 600bin km motor tecrübesi olan bir abiniz arkadaşınız olarak konuşuyorum. iyi markaları denemekten imtina etmeyin. motor ruhunu bu şekilde kavrarsınız. japon iyidir hoştur ama dünya japon motorların üstünde dönmüyor.
Hocam ns200 mü rs200 mü sizce.

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Kutluhan bayrakcı
Merhaba. A2 ehliyet alıp motor almayı düşünüyorum bütçem 180-200k ya kadar çıkıyor. 0 alma taraftarıyım neler önerirsiniz. Benim düşündüklerim NK250, SR250, Pulsar250, Dominar250.
Hocam motosikletin yerini bilmiyorsan sukuterle başlaman en akıllıca olur. Ha yok ben illede vitesli diyosan ns 125 cb 125 f vb motsikletler le başlaman en doğeu seçenek muhakkak suretle honda güvenli sürüş veya yamaha surüş okulundan eğitim al. Lastikler çok önmeli alacağın motorun üstünde yüzde 99.99 oranında berbat bir lastik geliyor motolastik.com u ara sor öğren ona göre değiş yeni lastik yoktur iyi ve zamanı geçmemiş lastik vardır.(sırf lastik mevzusu yüzünden kazam var). Son olarak kaza yapmış birisi olaraktan söylüyorum neyin ne olduğunu az çok öğrendim ls2 shadow alacağın en ucuz mont (sırt korumasıda var ) hjc i 71 kask alabilirsen al alamassan c10 var onu al alacağın kaska MUHAKKAK SURETLE ECE 22.06 BAK 22.06 sertifikası olsun 22.06. Eldiven ve bot için motomaxın sitesine gir bak yeni fiyat performans ürünleri var istanbuldaysan motomaxın şubesini ziyaret et muhakkak. Pantolon için götünde ve dizde kendinden korumaları olan pantolonlara bak illa deri olması gerek değil. Diğer koruma turleri kaza anında koruması yerden oynadıkları için korumalarina güvenmiyorum ben. Bana bak motosiklet aklı başında olarak yapılması gerek bir şey. Kendine vakit ver illede r25 alcam teker yapcam diye girme. Hızlı motor almana ihtiyacın yok senin hızlı kullanman gerek. Arasında fark var bunuda sokakta gaz koluna asılarak değil hizli motor alacağın parayla motosiklet eğitimi alarak yaparsın. Unutma kendine veya baska birine motor üstünde bir şey ispat etmen en aptalca ve gerçek manada motorcuların yapmayacağı birşeydir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam motosikletin yerini bilmiyorsan sukuterle başlaman en akıllıca olur. Ha yok ben illede vitesli diyosan ns 125 cb 125 f vb motsikletler le başlaman en doğeu seçenek muhakkak suretle honda güvenli sürüş veya yamaha surüş okulundan eğitim al. Lastikler çok önmeli alacağın motorun üstünde yüzde 99.99 oranında berbat bir lastik geliyor motolastik.com u ara sor öğren ona göre değiş yeni lastik yoktur iyi ve zamanı geçmemiş lastik vardır.(sırf lastik mevzusu yüzünden kazam var). Son olarak kaza yapmış birisi olaraktan söylüyorum neyin ne olduğunu az çok öğrendim ls2 shadow alacağın en ucuz mont (sırt korumasıda var ) hjc i 71 kask alabilirsen al alamassan c10 var onu al alacağın kaska MUHAKKAK SURETLE ECE 22.06 BAK 22.06 sertifikası olsun 22.06. Eldiven ve bot için motomaxın sitesine gir bak yeni fiyat performans ürünleri var istanbuldaysan motomaxın şubesini ziyaret et muhakkak. Pantolon için götünde ve dizde kendinden korumaları olan pantolonlara bak illa deri olması gerek değil. Diğer koruma turleri kaza anında koruması yerden oynadıkları için korumalarina güvenmiyorum ben. Bana bak motosiklet aklı başında olarak yapılması gerek bir şey. Kendine vakit ver illede r25 alcam teker yapcam diye girme. Hızlı motor almana ihtiyacın yok senin hızlı kullanman gerek. Arasında fark var bunuda sokakta gaz koluna asılarak değil hizli motor alacağın parayla motosiklet eğitimi alarak yaparsın. Unutma kendine veya baska birine motor üstünde bir şey ispat etmen en aptalca ve gerçek manada motorcuların yapmayacağı birşeydir.
Alacağın motosiklette ön abs olsun arkadada olursa iyi olur. Abs li motor bilmeyen için hayat kurtarıcıdır.

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Kutluhan bayrakcı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alacağın motosiklette ön abs olsun arkadada olursa iyi olur. Abs li motor bilmeyen için hayat kurtarıcıdır.
EKlemeyi unutmuşum her ne koşulda olursa olsun koruma ekipmansız çıkma yola. Ben çiksaydım şuan bunları yazamıyordum( yuzde yüz haklı olduğum bir kaza yüzünden)

bozkan

80+ Bronze
Çin malı olan hiçbir motoru almıyorsunuz öncelikle
Sonrasında ikinci el mt-25, Duke 250, ya da NS/RS200 bakabilirsiniz. Bajaj sağlam motorlar yapar, parçası boldur, arızası kolay çözülür.

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Soner
hiç motor kullanmadıysan gidip de mt 25(bence) alma. abs şartın kesin olsun. her şey sende bitiyor genede ama küçümsenecek bir makina degil.

NightWish2434

80+ Silver
O paraya 250 CC az gibi

Top Bottom