Neler Yeni

Yardım 2000TL Bütçe Gaming Klavye

El-Turco

80+ Bronze
Bütçe
2000
Dostlar Selam,
Elimde bulunan Asus Tuf Gaming k7 yi 1400-1500 Tl civarına satıyorum. Satma nedenimse optik switchler cidden korkutuyor beni. Klavye muhteşem iyi ama yazılımında default profile den profile 1 e çekince mesela w tuşu a oluyor s tuşu r ve e basıyor falan, güncellemelerini de sürekli yapıyorum. Klavye linkini şöyle bırakayım, Asus Tuf Gaming K7 .

--2000Tl bütçe ile --
1) Kablosuz gecikmede sorun yaşatmayacak
2) Yazı yazarken clicky sesler çıkarmayacak, tok sesli olsun.
3) Diyorsanız hocam böyle bir klavye var elimizde çok iyi performanslı ama blue switch yani onu da düşünürüm ama öncelik çok fazla ses olmaması, şu anki klavyem gibi tok olsun.
4) Yay sesi asla olmamalı asla hemde. Bu klavyemde asla yaşamadım daha önce xpg summoner mx blue kullandım 2 hafta kadar ve çok rahatsız oldum ama güzel klavyeydi o da.
5) TKL olur %60 olur
6) Tercihen TR Q dizilim ama ENG Q da olabilir.
7) İlla sıfır olacak diye bir şey yok temiz garantili ikinci el de olabilir.

Razer kalitesinden dolayı razer düşündüm ama karar veremedim sizlere sormak istedim.
İndirim bekleyip de alabilirim sorun yok eğer sat al derseniz klavyemi satıcam yakın zamanda parayı elimde tutup alırım sorun değil.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
emir yapar

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Dostlar Selam,
Elimde bulunan Asus Tuf Gaming k7 yi 1400-1500 TL civarına satıyorum. Satma nedenimse optik switchler cidden korkutuyor beni. Klavye muhteşem iyi ama yazılımında default profile den profile 1 e çekince mesela w tuşu a oluyor s tuşu r ve e basıyor falan, güncellemelerini de sürekli yapıyorum. Klavye linkini şöyle bırakayım, Asus Tuf Gaming K7 .

--2000Tl bütçe ile --
1) Kablosuz gecikmede sorun yaşatmayacak
2) Yazı yazarken clicky sesler çıkarmayacak, tok sesli olsun.
3) Diyorsanız hocam böyle bir klavye var elimizde çok iyi performanslı ama blue switch yani onu da düşünürüm ama öncelik çok fazla ses olmaması, şu anki klavyem gibi tok olsun.
4) Yay sesi asla olmamalı asla hemde. Bu klavyemde asla yaşamadım daha önce xpg summoner mx blue kullandım 2 hafta kadar ve çok rahatsız oldum ama güzel klavyeydi o da.
5) TKL olur %60 olur
6) Tercihen TR Q dizilim ama ENG Q da olabilir.
7) İlla sıfır olacak diye bir şey yok temiz garantili ikinci el de olabilir.

Razer kalitesinden dolayı razer düşündüm ama karar veremedim sizlere sormak istedim.
İndirim bekleyip de alabilirim sorun yok eğer sat al derseniz klavyemi satıcam yakın zamanda parayı elimde tutup alırım sorun değil.
2.el keychronlara bak sıfır olarak

gamakay wireless değil bu arada

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Rog scope rx almak istersen özelden yazabilirsin

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Hocam deluxe modeli mi

Hocam çok teşekkür ederim anne pro araştıracağım hoşuma gitti açıkcası, tr den ikinci el mi alayım yoksa amazon gibi yerlerden sıfır mı getirteyim ?
hocam ben türk satıcıların hiçbirine güvenmiyorum hepsi bizi ***** yerine koyuyor amazondan alın kafanız rahat en azından

El-Turco

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben türk satıcıların hiçbirine güvenmiyorum hepsi bizi ***** yerine koyuyor amazondan alın kafanız rahat en azından
Teşekkür edrim hocam anne pro 2 ye baktım ama 140 dolara yaklaşıyor açıkcası o kadar çıkamam dolar üzerimize afiyet biraz uçmuş vaziyette

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Teşekkür edrim hocam anne pro 2 ye baktım ama 140 dolara yaklaşıyor açıkcası o kadar çıkamam dolar üzerimize afiyet biraz uçmuş vaziyette
bu kadar değildi bu klavye ya dolar işte. snowfox daha iyi aslındada stok yok işte gamakayda kablosuz değil. arkadaşın attığı asusu alabilirsiniz hocam. keychronlar 3.5k asus en mantıklısı gibi duruyor

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Hocam deluxe modeli mi

Hocam çok teşekkür ederim anne pro araştıracağım hoşuma gitti açıkcası, tr den ikinci el mi alayım yoksa amazon gibi yerlerden sıfır mı getirteyim ?
Rog scope rx red switch tkl değil

Top Bottom