Neler Yeni

2000tl'ye kadar kablosuz kulakiçi kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mesut
2000 TL'ye kadar bütçem var
spor,okul,otobüste falan kullanmak için kulakiçi kulaklık almak istiyorum mikrofon kalitesi falan hiç umrumda değil benim için önemli tek 2 şey kulağa oturması kaymaması yani ergonomi ve ses kalitesi o kadar, airpods lar falan kulağıma oturmuyor kulağım küçük denilebilir çoğunlukla telefonda ve ara sıra bilgisiyarda kullanacağım jabra elite 4 active modeline bakıyordum ama ne alsam bilemedim lütfen bilgisi olan paylaşsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mehmet kılınç
bende senin aradığın özeliklerde arıyom,sana dönerlerse bbbana da atar mısın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mesut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kimse dönmedi maalesef kendim araştırdım ve yaklaşık yarım saat önce amazondan buds 2 aldım (telefon samsung galaxy a54)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne amaçla alacaksın ona göre öğrendiklerimden tavsiye edebilirim ben jabra elite 4 ve buds 2 arasında kalmıştım

jabra elite 4 ün mikrofonu daha iyi (mikrofon kalitesi bana fark etmediği için yani genellikle pc başında,otobüste,spor da müzik dinleyeceğim ve evde konuşma yapacağım kapalı alan olduğu için mikrofon da sorun yaşayacağımı zannetmiyorum)

buds 2 nin dokunmatik jabra elite 4 ün fiziksel basmalı düğmesi var (samsung uygulamasının (ismini unuttum) arayüzünden dokunmatiğini kişileştirebiliyorsun) yani yanlış basmalara falan engel olabilirsin böyle bir tereddütün varsa benim vardı önceki kulaklığımda çıkartırken falan ya da düzeltirken kulağıma tam oturmuyor çünkü o zaman yanlışlıkla google asistanı falan açıyordum bunun kulağıma oturacağını zannediyorum zaten ama yine de karşı koyabiliyorsun kişileştirme ile

buds 2 nin kızılötesi sensörü var jabra da yok yani kulaklığı kulağından çıkarınca müzik duruyor geri takınca devam ediyor eğer 2 kulaklıkta takılıysa 2 sinide çıkarman lazım (samsung dışında telefonlarda geri takınca devam ediyor mu bilmiyorum)

jabra elite 4 ün anc si buds 2 ye kıyasla 1 tık daha iyi

jabra elite 4 ün ekolayzer ını istediğin gibi ayarlayabiliyorsun fakat buds 2 de bu modlar halinde var

jabra'nın yazılımsal olarak kötü olduğunu duydum

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mesut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu sabah elime ulaştı kulaklık çok güzel kulağıma tam oturuyo düşmüyo kulağın pisse kayabilir küçük çünkü
not: kulaklıkları kulaktan çıkarınca müzik duruyor fakat geri takınca devam etmiyor

Top Bottom