Neler Yeni

2020 Yılında iPhone 7 Plus alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muzaffer Gürel
Şu anda 4000 TL civarlarında olan 7 Plus alınır mı?4 veya 5 yıl götürür mü,standart kullancııyım?Genelde sosyal medyada dolaşır ve fotoğraf çekinirim.Sıfırı alınmaz derseniz ikinci eli alınır mı?Şu anda fiyatı uygun olan(!)tek iPhone bu.Bataryası 7 saat ekran süresi versin yeterli.Sıfır almak mantıklı mı,değilse ikinci el almak mantıklı mı?

afducy

80+
Şu anda 4000 TL civarlarında olan 7 Plus alınır mı?4 veya 5 yıl götürür mü,standart kullancııyım?Genelde sosyal medyada dolaşır ve fotoğraf çekinirim.Sıfırı alınmaz derseniz ikinci eli alınır mı?Şu anda fiyatı uygun olan(!)tek iPhone bu.Bataryası 7 saat ekran süresi versin yeterli.Sıfır almak mantıklı mı,değilse ikinci el almak mantıklı mı?
Hocam imkanınız varsa direk 8 plus tercihimdir.

7 Plus hafiften teklemeye başladı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ali Köse
Facebook
gmxeana27
Twitter
gecemavimsi35
5 yıl felan bilmem ama ip 7plus dan daha düşük cihaz kullanıyorsan ilk geçtiğinde çok hızlıymış diyeceksin bunun garantisini verebilirim
kamera performansı için de geçerli bence alınır. halen güncelleme alan bir cihaz

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Birol azak
illaki iphone alıcam diyosan 7plus alınır ve 4 yıl daha rahat götürür seni ama batarya performansı çoğu iphone gibi kötü maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Muhammed Ali
2.ele önyargınız yok ise en azından 8 Plus alınması taraftarıyım. iPhone şart değilse çok kral Android alabilirsiniz.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Eğer Android düşünürsen o bütçeye çok iyi özellikleri olan modeller var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ali Köse
Facebook
gmxeana27
Twitter
gecemavimsi35
illaki iphone alıcam diyosan 7plus alınır ve 4 yıl daha rahat götürür seni ama batarya performansı çoğu iphone gibi kötü maalesef
katılıyorum maalesef - yönleri de mevcut

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Enes
Ben xiaomi not serisine bak derim fiyat performans ürünü, ben şahsen not 6 pro kullanıyorum her açıdan memnunum, şu zamanda para gelirin çok iyi değilse iphone gereksiz müsrifliktir

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muzaffer Gürel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu anda LG G4 beat kullanıyorum.Gerçekten hem hafıza 8gb,hem uygulamaları kaldırmıyor hem günde 3 defa şarj ediyorum,hem de kamera olarak iyi değil,çok sarı çekiyor resimleri hem de baya bir.

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Kesinlikle alınmaz onun yerine android bakmanızı öneririm S10Lite veya biraz daha para koyarak Note10Lite alabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muzaffer Gürel
Aklıma bir de NOVA5T geliyor ama ısınma sıkıntısı fazla diyorlar,doğru mu bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muzaffer Gürel
Ben xiaomi not serisine bak derim fiyat performans ürünü, ben şahsen not 6 pro kullanıyorum her açıdan memnunum, şu zamanda para gelirin çok iyi değilse iphone gereksiz müsrifliktir
NOVA5T hakkında ne düşünüyorsun?

zabnex61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Serdar CANOĞLU
İphone şart değilse 4000 bandında androidde iphone 7 plustan daha iyi işlemci ve grafik kartına kameraya sahip telefon bulabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,057
Üyeler
141,930
Son üye
Efeaa
Top Bottom