Neler Yeni

2020 Yılının En Başarılı Ekran Kartı Markası? - MARKA ÖDÜLLERİ

2020 Yılının En Başarılı Ekran Kartı Markası?

• Oy kullanan toplam üye
    1,468
  • Anket kapatıldı .

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Direkt markaya bakmamamız gerekiyor işte bir yanda en iyisi var iken diğer yanda en kötüsü. Nesnel değil özneldir ''Ödül'' başlığı ile geçmesi saçma bence.
Dostum direkt buna bakılır bir markanın ROG'u gidipte oraya yazılmaz ROG, Asus'un ekran kartı serilerinden biri biz tüm serileri ile en iyi işi çıkartmış markasını iyi temsil etmiş markayı arıyoruz. En iyi seri Ekran Kartı nedir diye oylama yaparsak katılırsın. Asus'un başarısız kartı varsa banane zaten her işi iyi olsa oylama yapmaya gerek kalmaz misal Palit, Palit'in de direkt 80 dereceye çıkan Dual 2080Ti kartları var. İşte herkesin artısı ve eksisi mevcut eksilerine oranla en çok artıyı sunan kazanır.

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Barış
Direkt markaya bakmamamız gerekiyor işte bir yanda en iyisi var iken diğer yanda en kötüsü. Nesnel değil özneldir ''Ödül'' başlığı ile geçmesi saçma bence.
Hocam markaya anlam katan yapabildikleridir. Şuan msi ın yanan mech lerini veya gigabyte ın patlayan "GAMİNG OC " lerini baz alırsak saçmalık olur. Ayrıca 2020 de çıkan kartlar diyor. Güncellere bak

Flexery

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Oğuz
En başarılı 16 Serisi kart markası ne sizce

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Inno3d ile Palit cidden iyi iş başardı ama ben IcHill Serisindeki başarısından dolayı Inno3d'yi seçtim.

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Barış
Bence asus kadar her segmente el atabilen marka yok gibi

odemirel0

80+ Bronze
inno 3d :love:

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Sustum...
i.jpg

Hitman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Mehmet Feyzi SICAK
Sapphire diyorum. Amd ekran kartlarını en iyi temsil eden marka olduğunu düşünüyorum ve güzel işler yapıyor.

• Hahaha
Reaksiyonlar: cici
Top Bottom