Neler Yeni

2021 LGS yeni nesil sorular kalkacak mı?

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Olmaz öyle şey
yeni nesil soruların kalkma ihtimali 0 diyebiliriz

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dostum bilinmezliğin derinliklerinde, türkiyenin eğitim sistemi en derindedir, her sene değişen bu sistemde, net bir bilgeye sahip olmak imkansızdır...

7. sınıf sonunda 8. sınıf için aldığın test kitabı, bir sonraki sene müfredat değişmesi ile çöp olur, bu bilinmezliğin derinliğindeki türkiye eğitim sistemini çözebilen olmadı...

Ben 13 senelik MEB e bağlı eğitim hayatımda çözemedim...
Valla bu sene uzaktan eğitimle ne olur bilemiyorum ben bile çok ***'tan bir uzaktan eğitim ile karşı karşıyayım üstüne üstlük bu çocuk LGS'ye girecek böyle bir dönemde.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Valla bu sene uzaktan eğitimle ne olur bilemiyorum ben bile çok ***'tan bir uzaktan eğitim ile karşı karşıyayım üstüne üstlük bu çocuk LGS'ye girecek böyle bir dönemde.

Bir gemi var uzaklarda, nereye gittiği bilinmez, ama sonu iyi gözükmemektedir.

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
Kardeşim 2021 LGS'ye girecek fakat kuzenim bu sene girdi ve bana dedi ki: 2021'de yeni nesil sorular kalkacakmış. Dedi bende kim söyledi dedim ve bana öğretmenlerinin söylediğini dedi. Bunun kaynağı v.b şeyi var mı?
ya lgs'ye sokayım yaw bize dediler bu sene zor olmıcak örnek sorularla soruların alaksı yok örnek soruda matematik sorusur 2satır sınavda 1.5 sayfa matematik sorusu vardı acıkcası giren şemsiye acıldı

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Ne kalkması söyle kardeşine ne kadar çalışırsa çalışsın üst düzey bir öğrenci değilse kazanamaz. 2018 de girdim tecrübe ettim.

Ak'f

80+ Bronze
LGS ve YKS'de daha da artar yeni nesil sorular ve soru metinleri de daha da uzar. TEOG'daki basitliğin farkına varıp iyice belirleyici seviyeye çekiyorlar.

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Girer o zaman 420 üstü çok zor. Azıcık çalışsa bile girer.
Bu sene bilgisayarı günde 2 saate indirip derslerime odaklanıcam diyor bana. 390 400 falan yapar da o liseye gitmesi gerek çünkü bizim buradaki en yüksek puanlı lise o ve ilçe dışına gönderemiyoruz.

Yukihira

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Emircan
Bu sene bilgisayarı günde 2 saate indirip derslerime odaklanıcam diyor bana. 390 400 falan yapar da o liseye gitmesi gerek çünkü bizim buradaki en yüksek puanlı lise o ve ilçe dışına gönderemiyoruz.
Sinav senesinde bilgisayari ders amaci disinda kullanma. bilgisayar laneti yuzune 40k siralama yaptim mezuna kalmak zorunda kaldim. Sonra 14 k ya cektim ama 1 senem cop olmustu.

Top Bottom