Neler Yeni

2021 YKS İçin Online Konu Anlatım Tavsiyesi

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
reis 1700 oldu 2k küsür keşke alsaydın umarım mezuna kalmadan gitmiştirsin de şu an bu ölü başlığı canlandırdığıma gülümsüyosundur:) raunt iyidir
Öncelikle evet bir garibime gitti noluyo dedim :D ben başka bir konudan mesaj beklerken YKS yazınca şaşırdım Raunt almadım onun yerine soru bankası aldım zaten YouTube'de konu anlatımından çok ne var ki değil mi malesef mezuna kaldım bu sene düzenli çalışmadım istediğim üniversitelerde tutmayınca bu sene Benim Hocam üzerinden devam ediyorum @DOGANALPASLAN ın yazdığı hocalardanda takip ediyorum sınava hazırlandığım sene psikolojik olarakta sıkıntılarım vardı hastene işlerim felan rahatsızlığımdan dolayı kendimi tam veremedim ama bu sene olacak inşallah

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
sadzilla is here
mezun musun dostum eğer mezun değilsen eba akademik destek var rauntun sistemini kullanıyor

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT

Lothunia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Can Kaya
Arkadaşlar YKS 2021 Eşit Ağırlık öğrencisiyim bu sene sınava gireceğim ama nereden çalışacağımı bilmiyorum bütün konuları ayrıntıılı bir şekilde anlatan bir platform var mı YouTube'de var ama Hocalara Geldik isimli sitesinde 200 TL'ye satılan TYT+AYT Konu anlatımları var sizce yeterli olur mu YouTube'de videoaları var ama birde Hocalara Geldik test kitapları var Konsantrasyon isminde test kitabı var o nasıldır ben bir platform üzerinden düzenli çalışmak istiyorum diğer türlü kafam karışıyor Raunt önermişlerdi ama benim içim ısınmadı 1790 TL sizin verebileceğiniz tavsiyeler var mı siz nasıl hazırlanıyorsunuz yazarsanız sevinirim.
Rehber matematik olabilir

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Denizcan gündüz
Mezunum 1 kez girdim YKS'ye bu sene 2 olacak
Vallaha ben de mezun senemdeyim şu an geçen sene özel okula gidiyodum sadece soru bankası almak yeter sandım ama bi zaman sonra hiçbir türlü kitapları açıp bakmadım bile 11. Sınıfta raunt kullanıyoduk en azından kendimi bi zorunlulukta hissediyodum bu sene de disiplin olsun isteğimle aldım rahatım 1 aydır girdiğim denemelerde geçen sene yaptıklarımı bile geçtim

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
Vallaha ben de mezun senemdeyim şu an geçen sene özel okula gidiyodum sadece soru bankası almak yeter sandım ama bi zaman sonra hiçbir türlü kitapları açıp bakmadım bile 11. Sınıfta raunt kullanıyoduk en azından kendimi bi zorunlulukta hissediyodum bu sene de disiplin olsun isteğimle aldım rahatım 1 aydır girdiğim denemelerde geçen sene yaptıklarımı bile geçtim
Ben youtube hocaları üzerinden konuyu öğrenip üstüne soru çözüp deneme çözüyorum faydalı oluyor benim için. Babam dershaneye gitmemi istedi matematik için ondada tam temelim olmadığı için gitmek istemedim çoğu verimsiz geliyor bana raunt'da düşündüm ama babam dershaneyi daha iyi gördüğü için bende fazla uzatmadım şu anda evden çalışıyorum tarih ve edebiyattan temelim var sadece matematik yapmam gerek hemde baya bi bakmam lazım çok yetersizim

Little Cat

80+ Bronze
Online olmasından ziyade Benim Hocam kanalını aç, ders ders anlatımları mevcut. Fazlasıyla işini görür, o parayla da test kitabı al.

Top Bottom