Neler Yeni

2023 eylül itibari ile hangi internet sağlayıcısına geçmeli

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Kutluhan bayrakcı
Merhaba ping sorunu ve internet hızından çok çektim. Kafam biraz rahat olsun istiyorum şuan 300 liraya yakın para ödüyoruz. Anam ağladı. Pingi ve yavaşlığı dan arada birde internet kesiliyor. Sizce hangi sağlayıcıya geçmeliyim. Çiğli balatçık da oturuyorum.

Hermitus

80+ Bronze
ben birkaç gündür araştırıyorum ve genel memnuyeti yüksek gördüğüm için netspeed de karar kıldım bugün başvuracağım.

Eko1910

80+
Gibirnet kullaniyodum paket loss olmaya başlamıştı netspeede geçtim sorun çözüldü bir süre sonra steam pubgde normalde 40 45 arası ping almam lazım 60 lara 70 lere çıkmaya başladı modemdemi bir sıkıntı var iss damı bir sıkıntı var çözemedim

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Kutluhan bayrakcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer hemen başka bir iss'ye geçmeyecekseniz kurulum sonrası deneyimlerimi yazarım.
Hocam özürler dileyerek sormak istiyorum Iss nedir tam olarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_20230918_164522_Chrome.jpg

Screenshot_20230918_164522_Chrome.jpg
Efendiler, net speed fibere var yamış şuan ödediğim paraya 100 indirme veriyor sizce geçilirmi

Hermitus

80+ Bronze

Alıntıyı görüntüle

Efendiler, net speed fibere var yamış şuan ödediğim paraya 100 indirme veriyor sizce geçilirmi
iss internet servis sağlayıcısı demek türktelekom türknet netspeed gibi şirketler yani. sanırım türktelekom altyapınız var bende de aynı altyapı var bu akşam netspeede başvuracağım 200lük paket çok pahalı 100 lük pakete abone olacağım. abone olduktan sonra size kodumu verebilirim karşılıklı indirim kazanırız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Osman Öztürk
Gibirnet kullaniyodum paket loss olmaya başlamıştı netspeede geçtim sorun çözüldü bir süre sonra steam pubgde normalde 40 45 arası ping almam lazım 60 lara 70 lere çıkmaya başladı modemdemi bir sıkıntı var iss damı bir sıkıntı var çözemedim
ben de cs2 pingim 60 tan aşağı düşmüyo diye netspeedten türknete geçtim

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Kutluhan bayrakcı
Screenshot_20230918_164911_Chrome.jpg

iss internet servis sağlayıcısı demek türktelekom türknet netspeed gibi şirketler yani. sanırım türktelekom altyapınız var bende de aynı altyapı var bu akşam netspeede başvuracağım 200lük paket çok pahalı 100 lük pakete abone olacağım. abone olduktan sonra size kodumu verebilirim karşılıklı indirim kazanırız.
Aynen tt var

Screenshot_20230918_164911_Chrome.jpg

Aynen tt var
Süper online olunca fiber mi oluyor fiber olduğunu nasıl anlıyorum

Hermitus

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle

Aynen tt var
yaptığınız her sorguda size 100 mps verir 1000 istiyorsan comnet veya türktelekoma başvur ancak çok pahalı millenicomu araştırdım ancak müşteri hizmetleri iyi görünmüyor. netspeed bence daha mantıklı.

Alıntıyı görüntüle

Aynen tt var

Süper online olunca fiber mi oluyor fiber olduğunu nasıl anlıyorum
süperoline için onun altyapısı lazım sizde türktelekom altyapısı var superonline alamazsınız yani.

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Kutluhan bayrakcı
yaptığınız her sorguda size 100 mps verir 1000 istiyorsan comnet veya türktelekoma başvur ancak çok pahalı millenicomu araştırdım ancak müşteri hizmetleri iyi görünmüyor. netspeed bence daha mantıklı.

süperoline için onun altyapısı lazım sizde türktelekom altyapısı var superonline alamazsınız yani.
Milenikomda hem tt hemde super online altyapısı seçenegi sunuyor. Ondan sordum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,011
Üyeler
151,487
Son üye
RuzgarY
Top Bottom