Neler Yeni

2023 eylül itibari ile hangi internet sağlayıcısına geçmeli

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Tuğra
Gibirnet kullaniyodum paket loss olmaya başlamıştı netspeede geçtim sorun çözüldü bir süre sonra steam pubgde normalde 40 45 arası ping almam lazım 60 lara 70 lere çıkmaya başladı modemdemi bir sıkıntı var iss damı bir sıkıntı var çözemedim
bende gıbır kullanıyorum şuanda illallah ettim paket losss olup duruyor arıyorum çözüyolar fakat 1 gün sonra yine aynı sorun ve beni tehtid ediyorlar sorun sizden kaynaklıysa 300 tl keseriz diye bunu iss değişmeden nasıl hallediceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 kere düzelttirdim ama sorun 1-2 gün sonra yine başlıyor destek aç diyorlar paradoksa giriyorum bir gün arıayıp fena sövüceğim

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kafan rahat olsun ping'le vs. uğraşmayım diyorsan geçeceksin TT'ye takılacaksın, sözleşme imzalamadığın firmaya da 6 ay sonra zaten senin paketine denk olacak. Veya fiber varsa ben çok sevmesem de Superonline'a bakabilirsin.

Bunun haricinde kapasite sorunu yaşatmayacak bir tane Turknet bir de Kablonet var, ben ping değerlerinden dolayı iki firmayı da çok önermiyorum. (Dalgalanma değil, yüksek değer) Gerisinde internetin dalgalanır, ping olayları olur.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
Yıllardır millenicom kullanıyorum VDSL 100mbps download 8mbps upload paketi ile başladım çok uzun süre sorunsuz kullandım sonrasında fiberin gelmesiyle fiber 100mbps download 10mbps upload paketine geçtim halen sorunsuz kullanmaya devam ediyorum.
Aldığım güncel değerler
5ms ping
113mbps download
13.5 upload

Eko1910

80+
ben de cs2 pingim 60 tan aşağı düşmüyo diye netspeedten türknete geçtim
Düzeldimi peki

bende gıbır kullanıyorum şuanda illallah ettim paket losss olup duruyor arıyorum çözüyolar fakat 1 gün sonra yine aynı sorun ve beni tehtid ediyorlar sorun sizden kaynaklıysa 300 TL keseriz diye bunu iss değişmeden nasıl hallediceğim

3 kere düzelttirdim ama sorun 1-2 gün sonra yine başlıyor destek aç diyorlar paradoksa giriyorum bir gün arıayıp fena sövüceğim
Ben kafayı yemiştim artık mesajlarıma falan cevap vermiyolardı bence hemen başka bi İSS geç kurtul onlardan paket loss sorunun çözülür. Ben kabloları bile değiştirmeyi göze almıştım eğer iss yi degiştirdikden sonra düzelmezse diye ama şuanlik paket loss yok bende pingim bazen yükseliyor pubgde oda modem kaynaklı olabilir eski modem bilemiyorum veya internetdende kaynaklı olabilir.

YazılımKafa

80+ Silver
Merhaba ping sorunu ve internet hızından çok çektim. Kafam biraz rahat olsun istiyorum şuan 300 liraya yakın para ödüyoruz. Anam ağladı. Pingi ve yavaşlığı dan arada birde internet kesiliyor. Sizce hangi sağlayıcıya geçmeliyim. Çiğli balatçık da oturuyorum.
Millenicom müşteri hizmetleri kötü. Netspeed müşteri hizmetleri ve kalitesi daha iyi. İkisinide kullandım. Tavsiye ettiklerim netspeed ve kablonet. Kablonet ilede taahhütlü yapabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Osman Öztürk
Düzeldimi peki

Ben kafayı yemiştim artık mesajlarıma falan cevap vermiyolardı bence hemen başka bi İSS geç kurtul onlardan paket loss sorunun çözülür. Ben kabloları bile değiştirmeyi göze almıştım eğer iss yi degiştirdikden sonra düzelmezse diye ama şuanlik paket loss yok bende pingim bazen yükseliyor pubgde oda modem kaynaklı olabilir eski modem bilemiyorum veya internetdende kaynaklı olabilir.
Frankfurt serverında 60-65 ping alırken şuan 45 fln yani evet düştü birde valorantta 20-22 ping alıyordum artık 15-16

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bende gıbır kullanıyorum şuanda illallah ettim paket losss olup duruyor arıyorum çözüyolar fakat 1 gün sonra yine aynı sorun ve beni tehtid ediyorlar sorun sizden kaynaklıysa 300 TL keseriz diye bunu iss değişmeden nasıl hallediceğim

Başka firmaya geç direkt. 3 ay kullanmak zorunda kaldık arkadaşlarla 3 ay boyunca 1 dakika bile paket lossuz geçen vaktimiz yoktu. Tüm online oyunlardan soğuttu. Çözüm bile üretemediler. Bir dakikanızı bile harcamaya değmez bu firmada.

Top Bottom