Neler Yeni

2023 seçim anketi (erken değil)

Anket

• Süleyman Soylu/Binali Yıldırım

Oylar: 14 9.3%
  • Kemal Kılıçdaroğlu/Millet ittifakı

Oylar: 5 3.3%
  • Mansur Yavaş/Millet ittifakı

Oylar: 73 48.7%
  • Ekrem İmamoğlu/Millet ittifakı

Oylar: 10 6.7%
  • Hüseyin Baş

Oylar: 1 0.7%
  • Mustafa Sarıgül

Oylar: 3 2.0%
  • Erkan Baş

Oylar: 0 0.0%
  • Ümit Özdağ

Oylar: 16 10.7%
  • Muharrem İnce

Oylar: 9 6.0%
  • Fatih Erbakan

Oylar: 5 3.3%
  • Doğu Perinçek

• Mustafa Sarıgül

• HDP/Emek ve özgürlük ittifakı (aday belli değil)

Oylar: 0 0.0%
  • Cem Uzan

Oylar: 12 8.0%

• Oy kullanan toplam üye
    150

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Mirkan Çiçek
Olm o değilde bir tane düzgün aday yok ben hala fatih terimin bunlardan daha iyi baskanlık yapabileceği düsüncesindeyim mültecileri konrta atakta yakalardı öz baskanım

2mApoo

80+ Silver
Beyler kafam karıştı galiba icardi'ye verecem :kekw:
:PeepoLeave:

QRuder

80+ Silver
Erken seçim anketi değildir öylesine meraktan
ulan ben dahil herkes mansur yavasa vermisiz (%53) bu adam aday olmayacağını söylüyor ulan harbiden aday olmazsa ne olacak kimi seçeceğiz adam aday olmak istemiyor adamı aday eder bu millet başa gelince daha kötü ederse bu adam ne der biliyor musunuz ,ben buraya gelmek istemedim siz getirdiniz. Bu kadar , bu adama daha hiçbirşey diyemezsin. Listeye bakıyorum herkes yalancı hiçbirinden aday olmaz bunların Muharrem ince en son siyaseti bırakacaktı onu eleyin ,cem uzan demeyin cem uzanı da izledim cem uzan bugün ankara yarın konya o adamdan olmaz ekonomik görüşleri iyi olabilir ama yapıyosan ekonomi bakanı yap o adamdan cumhurbaşkanı olmaz ekrem imamoğlu iyi gibi değil gibi o adam da cins ümit özdağ hiç değil, o adam tam bir diktatör , erdoğan da öyle. Bakın şu listeye bakın tüm türkiye ye varmı bi erbakan varmı bi Atatürk ,adayınızı şunlarla yan yana koyun da bir bakın durumumuz ne kadar kötü

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
M.S.C
Hiçbirisi. Bu ülkeye demokrasi yaramıyor.

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
M.S.C

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,472
İsim
Faruk Sancar
elemanın tayyipin aday olduğundan haberi yok galiba süleyman soylu yazmış alksdklaş
Yanıtı geç gördüm malum kişi anayasaya göre aday olamaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ulan ben dahil herkes mansur yavasa vermisiz (%53) bu adam aday olmayacağını söylüyor ulan harbiden aday olmazsa ne olacak kimi seçeceğiz adam aday olmak istemiyor adamı aday eder bu millet başa gelince daha kötü ederse bu adam ne der biliyor musunuz ,ben buraya gelmek istemedim siz getirdiniz. Bu kadar , bu adama daha hiçbirşey diyemezsin. Listeye bakıyorum herkes yalancı hiçbirinden aday olmaz bunların Muharrem ince en son siyaseti bırakacaktı onu eleyin ,cem uzan demeyin cem uzanı da izledim cem uzan bugün ankara yarın konya o adamdan olmaz ekonomik görüşleri iyi olabilir ama yapıyosan ekonomi bakanı yap o adamdan cumhurbaşkanı olmaz ekrem imamoğlu iyi gibi değil gibi o adam da cins ümit özdağ hiç değil, o adam tam bir diktatör , erdoğan da öyle. Bakın şu listeye bakın tüm türkiye ye varmı bi erbakan varmı bi Atatürk ,adayınızı şunlarla yan yana koyun da bir bakın durumumuz ne kadar kötü
Eskiden adaylar başkan olmak için oy toplardı. Mansur toplamadı millet oyları ona topladı. Ama hala naz yapıyor anlamadım gitti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mansur kadar şişmiş bir balon yok sanırım Türk siyasetinde.
Aga Mansur'a hiçbir şey yokken bir anda gelen ilgiyi ben de anlamadım ama sonuçta en güçlüsü o şu an.

Besim Tibuk

80+ Gold
Aga Mansur'a hiçbir şey yokken bir anda gelen ilgiyi ben de anlamadım ama sonuçta en güçlüsü o şu an.
Adam konuşsa birileri fikirlerini beğenmeyecek falan. Sorun şu ki adam konuşmuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,820
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom